Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Jankovicpavle

Thread: predlog za zamenu kofercica...

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24

    predlog za zamenu kofercica...

    Sta mislite o ideji da mogu da se menjaju kofercici npr. da dam 10 plavih za 5 zelenih uz naknadu od 1 tokena ... vremenom se nakupi jedna vrsta kofercica posebno za menadzere koji redovno prate svoje meceve...
    nsretkovic likes this.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Solidan predlog, ne bih imao nista protiv da se ovo uvede

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Предлог није лош али много је мултија у игри те би то смањило продају токена и куповину коферчића од Нордеуса. Не верујем да им то иде у прилог. Што се мене тиче ја сам био у кризи са црвеним и зеленим, али сам се заинатио да недам ни 1 једини токен за коферчиће или померање утакмице и сад полако идем у +

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24
    Pa moze biti da ce Nordeus tako odluciti , ali posto mi je svaka pozicija u timu pokrivena sa najmanje dva igraca sa slicnim karakteristikama koji pokrivaju istu poziciju ja ubuduce necu trositi kofercice nego cu ubacivati rezervnog igraca ... trebalo bi da im je isplativije da mi uzmu npr 10 plavih za 5 zelenih uz naknadu + token ... ja npr tako razmisljam a oni neka odluce sta im se vise isplati ... po meni predlog bi mogao proci i u vidu osvezenja posto skoro nista novo nisu ubacili u poslednje vreme ....

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Dobar je predlog jos samo kad bi neko prelistao forum procitao bi da sam ja isti predlog za zamenu kofercica dao jos u Avgustu.
    Onda mi je Sretkovic rekao da je predlog dobar i da ce ga proslediti podrsci.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24
    Jbg... izgleda d je ovde dzabe pricati ... ovo sluzi samo da se izjadas malo ....