Results 1 to 8 of 8

Thread: Poboljsanje igrice

  1. #1
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Poboljsanje igrice

    Mislim da bi bilo realno da menadzeri koji prate utakmice imaju vece sanse za pobjedu od protivnika koji ne prati utakmicu.Veliki broj losih klubova koje uopste ne prate menadzeri duze vrijeme uzimaju bodove klubovima koji svaki dan ulaze na top11 iako tada ne bi trebalo da utice taktika toliko na konacni ishod utakmice, jer je nerealno da jedan klub koji nema trenera ostvaruje jako dobre rezultate.A ako oba menadzera prate utakmicu onda da to ide kako je islo kao i do sada .Ovako mi se igrica cini ne realnim, jer neki menazdri naprave neku ekipu na pocetku sezone i onda budu u vrhu sa slabijom ekipom od nekih klubova koji imaju jako dobar tim i prate svaku tekmu.Mislim da ako imaju realnu taktiku trebalo bi da lagano zavrsavaju utakmice protiv tih manjih klubova

  2. #2
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    ovde ima previse teksta, al sam morao negdje izbaciti bijes iz sebe, mnogo me nerivra kada pratim svaku utakmicu i imam igrace od 5* i nisu stariji od 25 godina, i igram 4-4-2 i 4-3-3 formaciju, i mnoge druge, moral i kondicija uvijek puni, bonus za igrace do max a ne mogu nikoga da dobijem, msm gubim bodove od jako slabih ekipa, ekipa koje uopste ne igraju top11 a otkinem po bod ekipama koje su jace od mene i koje usput prate sve utakmice, msm da to stvarno nije realno i da bi bio red da se to promijeni, jer msm da ce ovim sranjima sto su do sada uradili izgubiti veliki broj igraca

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    lepo receno munchen.slicno je i kod mene 5-6 zvezdica uvek 18-20 god veicna igraca,gubim samo tako.sad sam cak i ispo ligu,a najjaci sam u gotovo svakoj ligi.pratim ove taktike al kod mene nista ne pomaze,gledam i tekmu,kad ne mogu gleda devojka i jos udje sa njenog pa navija....cak imam utisak,da kad pratim tekmu cesto gubim,i kod kuce jako cesto gubim od mnogo slabijih i do 2 zvezdice slabiji...mozda i 3 nekad....

  4. #4
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    zato i kazem da ovaj Nordeus u zadnje vrijeme nista ne poduzima i ako ovako nastavi veliki broj igraca ce da prestane da igra igricu

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    da...vec mi se dole smanjio broj kartica prijatelja koji igraju ovo...
    svakako treba nesto da preduzme nord jer brate nema smisla da sam skaut(imam iiii bar 8 likova sa specijalnosti razlicitih) konstantno a vamo sam kanta,al kanta

  6. #6
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    vjerujem brate, evo sad sam zavrsio utakmicu kupa, posjed lopte 70-30 za mene, vodim 1-0 i odjednom preokret, do 60 minute gubim 6-1, od toga 4 gola iz slobodnjaka, golman mi ima 19 godina(nebi trebalo da je do njega), uklizavanje sam stavio mekano, i u 55 minuti dobijam crveni karton, a lik je od mene slabiji 1 lvl i ne igra top eleven.Samo me zanima zasto pisu da je ovo realna igrica, gdje si vidio da ekipa koja nema duze vrijeme trenera moze da ostvari neke rezultate, a to je na ovoj igrici izgleda bolje, sto duze ne pratis bolje igras.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    zajebano je to.ja ne mogu da preuzzmem grb od milana sa drugog profila,sta da radim

  8. #8
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    javi se podrsci i oni ce to rijesit