Ne znam da li je bolje postaviti ove ideje na forumu ili preko zahtijeva pa cu iskoristiti obje opcije.
Imam nekoliko ideja koje bi unaprijedile ne samo interface igre nego i samu igru.

1. ZVUK
Top11 je jedna od rijetkih igara koja nema zvucne animacije. Mislim da bi bilo sjajno kada bi ste dodali zvucne animacije kao background music ili zvukove kada tim postigne pogodak, zvuk pistaljke, navijaca itd.

2. JACI SPONZORSKI UGOVOR
Na 30. nivou sponzorski ugovor nudi 30 mil. sto je premalo, jer se za taj novac ne moze kupiti ni jedan igrac (min. cijena na TL je oko 77 mil.) Ukoliko bi dobijali minimum 70 mil od ugovora dosta bi pomoglo.

3. BOLJE ORGANIZIRAN SVJETSKI KUP
Trenutno u Svjetskom Kupu konstantno igram protiv vecih nivoa. Iako to daje mogucnost da testiram svoje menadzerske sposobnosti, tesko je igrati protiv 2 nivoa jace ekipe i menadzera koji ima mogucnost kupovati igrace dosta jace nego ja. Mislim da bi bilo bolje igrati protiv jednakih nivoa ili organizovati Kup tako da ga mogu igrati samo prvaci ili Lige ili Lige Sampiona.

4. SMANJITE BROJ TIMOVA U LIGI
Liga traje jako dugo ali ono sto je cini dosadnom jeste da cesto samo 2-3 tima budu aktivna a ostali neaktivni i dosta slabiji ( trenutno sam 30 nivo, pored mene samo jos dva tima imaju kvalitet preko 160 dok ostali imaju cak i ispod 150 sto je jako dosadno)

5. TRANSFER LISTA
Bilo bi lijepo vidjeti pored imena igraca na TL i njihov ukupni ucinak u karijeri. Dovoljna bi bila samo dodatna stavka sa brojem odigranih utakmica i postignutih golova, slicnu u stilu wikipedije
npr. 100 (31) - gdje bi broj u zagradi predstavljao broj golova.

6. VISE OPCIJA ZA KREIRANJE DRESOVA - GRBOVA
Pored sjajnih official grbova i premium grbova (i dresova) bilo bi lijepo imati i malo vise opcija za dresove i grbove koje mi pravimo u igri (vise stilova simbola, sara...)

7. IZGLED STADIONA
Dodatne opcije da mi odaberemo kako ce izgledati nas stadion, kao razni stilovi tribina, boje...