Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree3Likes

Thread: Evropska liga ...

  1. #1
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Evropska liga ...

    Mislim da bi bilo realno da naprave da ekipe koje zavrse na 5.,6. i 7. mjestu igraju evropsku ligu, i ekipe koje zavrse na 3. poziciji u grupnoj fazi lige prvaka takođe igraju evropsku ligu(to nebi uzimalo dodatne dane, te utakmice bi se igrale kada i utakmice lige prvaka).Takođe bi bilo realno da ekipe koje zavrse zadnje odnosno prezadnje mjesto ispadaju iz lige u niži level (naravno osim ako si prvi level jer tada ne mozes niže ispast :P ), i da ekipe koje zavrse 1-7 mjesta budu nagrađeni tokenima (npr. 1. 7 tokena 2.6 tokena ... 7.1 token).
    Volf and Milos Dimic like this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Lijepa sugestija , lajk od mene ...
    Milos Dimic likes this.

  3. #3
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Prije svega bi bilo zanimljivije da se ekipe ne bore samo za prvih 7 mjesta i prolaz u sljedeci level, nego da se bore i za opstanak u trenutnoj ligi

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    1. Pisalo se o tim idejama po forumu...cilj je da budes 1. na tabeli a ne 5,6,7...
    2. Sto se tice ispadanja,koga jos zanima sta ce se desiti sa klubom kad zavrsis sezonu,svakako nikada neces vise naleteti na tu ekipu
    3. A to u vezi nagrada za osvajanje prvenstva osim para na kraju sezone nije losa ideja,samo malo vise tokena za 1. mesto naravno...sta je 7T...

  5. #5
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    1.Kada naletis na ligu u kojoj ti je cilj da budes 7 ovo je jako dobra ideja
    2.Ima ekipa koje igraju svaki dan, imaju najjacu ekipu u ligi ali rezultati su jako slabi, tako da bi borba za ispadanje dobro dosla, da nebi prestali igrat igricu
    3.Nordeus zivi od tokena, i ja bi volio da se dobija vise tokena naravno, ali i 7 je dovoljno (mada znam da i to nikad nece napravit)

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Mladenovac, Serbia
    Posts
    5
    Ja sam o tome razmisljao, da uklone kup i da ubace ligu evrope, mada ovo sto ti kazes za tokene nije losa ideja... Samo ako ce ovo sto mi pisemo Nordeus da pogleda bilo bi super :P

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Mladenovac, Serbia
    Posts
    5
    Ali da ne ispadaju svi ispod 7 mesta, samo npr. zadnjih 3 ili 2

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    mislim da je ideja ok,liga bi dobila vise na znacaju,i jedno pitanje,jel predlagao neko da se kod postizanja golova ubaci zvuk.meni licno,nedostaje huk tribina pri postizanju gola,cak i aplikacije za pracenje rezultata,imaju tu opciju a igrica ne.

  9. #9
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    @Darko Jakovljevic - odlicna ideja za zvuk pri postizanju golova
    @Milos Dimic - ja sam i mislio da samo zadnje dvije ekipe ispanu u nizu ligu, prvih 7 ide dalje, a ovi izmedju 7 i 13 mjesta ostanu u istoj ligi

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Mladenovac, Serbia
    Posts
    5
    Tako sam i ja mislio, samo kad bi imao neko ovo dacuje pa da razmisli o svemu ovom. Bilo bi lepo

Page 1 of 2 12 LastLast