Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree7Likes

Thread: Moje sugestije

  1. #1
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311

    Moje sugestije

    Evo ovako imam nekoliko sugestija.

    1: Da se isprave greske u prenosu i da on bude poboljsan jer je suvoparan.
    2: Da se ubaci Europa League pod hitno za 4-7 mesta jer je nekad tesko biti i na toj poziciji.
    3: Da se uvede mogucnost pracenja prodaje sopstvenog igraca.

    I jos puno sitnih bagova...

    Mislim da ovo moze da se ostvari, i nadam se da se ostali slazu sa mojim sugestijama.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    1. Prenos - Mislio si na komentare tokom meca?
    Naravno da to podrzavam,jeste da ima sitnih ispravki ali ima i tehnickih
    - Zasto posle faula moj se igrac povredi a protivnikov igrac ne dobije ni zuti karton.,recimo...

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    2. Europa League od 5-7 mesta posto 4.mesto ide u Ligu Sampiona

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    3. U kom smislu pracenje prodaje svog igraca?
    Cmex likes this.

  3. #3
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Pracenje prodaje u smislu da vidim ko biduje, da li uopste biduje, i koliko ima do kraja aukcije...

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    To ne vidis jedino preko mobilnog telefona/tableta/ves masine/mikrotalasne/sporeta...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7
    Jedino šta bi trebalo, ubaciti pregovore za mob, i tablet!!

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    4
    Evo ovdje ću nešto predložiti.

    Šta mislite da se za najboljeg strijelca, asistenta i ocjenjenog igrača uvedu neke nagrade. Bilo da su skill poeni, bilo novac ili tretmani.

    E da, po meni nema neke logike da akademija izbacuje na 43. nivou igrače kvalitete 2 zvjezdice, a drugi bude recimo 3, rijetko kad 4.
    Najdox likes this.

  7. #7
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    To za Ligu Evrope je odlicna ideja. Ja sam 33 level. Da li neko zna zbog cega imam jako malo igraca od pet zvezdica na aukcijama, svega 2/3 dnevno, i to od max. kvaliteta 184, svi imaju 180?

  8. #8
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    moj predlog u vezi u-21.

    Ako menadžer planira da kupi igrača na poziciji gde škripi recimo MC jer MC koji sad igra ne znam sporo napreduje ili je u lošoj formi a za dva dana mu stiže igrač iz u-21 ( sa tokenima ) bilo bi korisno da ima info na kojoj poziciji igra taj što stiže, dakle da li da čeka akademca ili da kupi odmah MC-a na aukciji. A valjda bi bilo normalno da menadžer koji zna sve šta se dešava u klubu ima info kakav igrač stiže iz akademije.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #9
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Spale otvori novu temu i postavi svoju sugestiju kako bih ja to preneo dalje.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1
    E ovako,ako ovi sto uopste prave igricu i citaju ovo evo nekih preporuka.
    1. da se golmanu skroz promene osobine za deljenje skilova, jer se po meni on vodi kao poseban igrac...uzivo ima razlicite treninge od drugih
    2. malo realnosti po pitanju zvezda. mene nekad od 5 zvezda pobedi ili igram nereseno s nekim ko ima 3 zvezde. nerealno,jer moj igrac ima sut 104,a njegov golman branjenje 85 ili moj golman branjenje 104,a njegov napadac 85 i da 2 gola,nerealno
    3. sto se tice svega ostalog nemam zamerke,dopada mi se sve,sem ovog napisanog....

Page 1 of 2 12 LastLast