Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By nesne

Thread: Predlozi za bolji Top Eleven

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    2

    Predlozi za bolji Top Eleven

    Da bude 3D grafika.

    Svaka država svoju ligu i kup,jer ovako su sami stranci.

    Da se uvede i euro liga.

    Da se može dobiti ili poslati zahtjev za reprezentaciju.

    Ulaženje u igricu kao i na mobitelu da je preko cijelog monitora.

    Grafika kao FIFA i PES (2016) spojite u jedno u top elevenu.

    Zvjezdice igračima da se ne smanjuju.

    Jednostavno napravite 3 zvjezdice loši,5 zvjezdica dobri i 10 zvjezdica savršeni igrači.

    Svaki manager da može preći na server koji želi.

    Top Eleven bi mogao biti savršen i puno bolji nego PES CLUB MANAGER 2016,a vi ste tu koji radite na tome da ubacite naše ideje.
    Last edited by Branimir Đukić; 08-10-2016 at 11:50 AM.

  2. #2
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    Nordeus je poprilicno zanemario druge aspekte igre. Bazirao se na neku "relisticnost", a tamo finasije 0 bodova, dresovi i grbovi 0 bodova - tu je sve isto kao prvog dana. Personalizacija izgleda igrice takodjer 0 bodova ( red bi bio da ubace bar 3 vrste sucelja). Jednom kad se dosegne maximum sa objektima nema se sta dalje graditi...statistika tima za prethodne sezone ne postoji. Uticaj vremenskih prilika - ne postoji itd....U utakmicama saveza ne mozes normalno pratiti svoju utakmicu jer promjene rezultata na ostalim utakmicama saveza prekrivaju displej i ometaju igru...Ima toga jos

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    4
    Da u statistici igraca na jednom mestu moze da se vidi ukupan broj utakmica/ golova koje je igrac odigrao za tim u karijeri (bez selektovanja pojedinacnog igraca)

    Sent from my E2303 using Tapatalk

  4. #4
    Newbie Dexi's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Belgrade
    Posts
    22
    -Niko, ali niko od mnooogih mojih fb. T.Eleven prijatelja nije zadovoljan novim update kupovinom a i prodajom igrača! Trebali su da ostave stari sistem i samo da promene povratak Tokena i ubrzanu kupovinu, jer šta vredi meni brza kupovina kada ne mogu da prodam mladu nadu koji ima 18 godina i 38% (244), ranije su se ''ubijali'' da bi pazarili takvog igrača a sada ga već 15ti put za redom stavljam na prodaju i izgubih 1 sat i NIŠTA, a to je sve zbog sistema pazarenja, jer svi igrači ispod 5 zvezdica su bzv. u procesu prodaje od 4 minuta kada ih niko NE ŽELI. Ogroman broj ljudi gubi strpljenje a održava ih činjenica da igraju već 4,5,6 godina, ja lično 11.Oktobar.2012, a T.E. je upravo starije igrače ali u potpunosti ZAPOSTAVIO a daju se ogromni benefiti starterima, primer je što bidujemo za istog igrača on na Level 1 a ja na Level 48, potpuno suluda situacija koju bi MORALI PROMENITI iz respekta prema ''starijim'' igračima! Lično znam čoveka od 47 godina koji je počeo kada i ja ali on je na Level 51 i čovek je igrao 15ak dana od najnovijeg Update i puko mu film i obrisao je skroz igricu sa fb.-a i ja ga pitam ''Pa što makar nisi potpisao da ti se skupljaju Tokeni, možda bude bolje'' a on mi odgovori ''Iz principa''. Nadam se da nisam skroooz smorio ali bih MOLIO SVE koji su potpuno nezadovoljni isključivo kupovinom i prodajom igrača da pruže PODRŠKU u vidu komentara, pa makar bile samo dve reči, POZDRAV!!!
    -Tri NAJVAŽNIJE reči su: STRPLJENJE, STRPLJENJE, STRPLJENJE!!!

    -Three most IMPORTANT words are: PATIENCE, PATIENCE, PATIENCE!!!

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    3
    Bilo bi lepo jos da i vrate stari dizajn igrice, koji je bio 2013,14...

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    3
    Sto se tice starijih igraca, mogli bi da uvedu da svaki igrac svake godine dobije po 20 tokena, ili vise, kao nagradu za vernost igrici

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Evo i ja imam par predloga,zelja...sta bih voleo da se promeni...
    1.Napraviti mogucnost da postoje 3 sacuvane formacije koje bi se menjale tokom utakmice....
    2.Uvesti statistiku za igrace u Kupu,Ligi Sampiona i Super ligi...
    3.Uvesti statistiku za najboljeg golmana....
    4.Najbolji igrac,najbolji strelac,najbolji asistent i najbolji golman bi dobijali povecanje bitnih atributa za 20% ili da se ne smanjuju prelaskom na visi nivo....
    Zoky likes this.

  8. #8
    Rookie Zoky's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Split
    Posts
    60
    bilo bi dobro da kad idem pogledati nekog managera ili tim da vidimo koliko ima trofeja
    nekoliko zadnjih takmicenja da se pokaze sta je osvojio
    i jos mozda neka tablica managera, recimo da se dobije odreden broj poena za 1 mjesto, za 2. manje i za 3 nesto …

    naravno da ne bude isto za Kup ili Champions League ili Liga
    League: 21
    Champions League: 4
    Cup: 13