Results 1 to 4 of 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Страхиња998
  • 1 Post By Shadow

Thread: Sugestije

  1. #1
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733

    Sugestije

    Nesto od ovoga sam vec pisao,ima i nekih novina
    ali izvrsno bi bilo da se nesto od ovog ostvari

    1) Napraviti neki poseban deo u igrici za legende kluba
    gde bi posle penzije/odlaska imali uvid u to sta su sve uradili
    za klub,broj osvojenih trofeja sa timom itd...Pa po mogucstvu
    da imamo uvid i u to sta rade u novog klubu ukoliko su samo presli u drugu ekipu

    2) Pozajmice...Da u okviru recimo pregovora imamo mogucnost da zatrazimo pozajmicu
    za odredjeni br tokena ili novca...

    3) Mladje kategorije,citao sam o tome jos ranije i svidela mi se ideja
    jednostavno da postoji neki objekat koji bi dogradili na stadion,imamo listu
    ''mladih nada'' i kad napune recimo 16 imamo opciju da ih potpisemo ili ne
    naravno bilo bi idealno kada nas njihov prelazak u 1. tim ne bi kostao brdO tokena

    4) Voleo bi da vidim i super kup,pobednik LS i LE od prosle sezone igraju recimo
    1. dan za trofej

    5) Da postoji statistika za LS i KUP kao i za ligu (najbolji strelac,najbolji asistent,najbolje ocenjen)
    i da se na sve to doda i ''najvise odbrana'' recimo
    sekensen likes this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Proslediću.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1
    Sugestije-18261043_10212717067825100_2065534440_o.jpg

    meni nije jasno zašto su promijenili transfere, da se igraci boduju po procentu, i svi leveli su u igri da bi ga kupili, i kako neko ko je npr 39 level moze kupiti igraca koji je na levelu 22, kao sto ima na slici prikazano..

  4. #4
    Newbie Dexi's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Belgrade
    Posts
    22
    -MOLIM TE PROSLEDI IM ovo što ću napisati:

    ...Niko, ali niko od mnooogih mojih fb. T.Eleven prijatelja nije zadovoljan novim update kupovinom a i prodajom igrača! Trebali su da ostave stari sistem i samo da promene povratak Tokena i ubrzanu kupovinu, jer šta vredi meni brza kupovina kada ne mogu da prodam mladu nadu koji ima 18 godina i 38% (244), ranije su se ''ubijali'' da bi pazarili takvog igrača a sada ga već 15ti put za redom stavljam na prodaju i izgubih 1 sat i NIŠTA, a to je sve zbog sistema pazarenja, jer svi igrači ispod 5 zvezdica su bzv. u procesu prodaje od 4 minuta kada ih niko NE ŽELI. Ogroman broj ljudi gubi strpljenje a održava ih činjenica da igraju već 4,5,6 godina, ja lično 11.Oktobar.2012, a T.E. je upravo starije igrače ali u potpunosti ZAPOSTAVIO a daju se ogromni benefiti starterima, primer je što bidujemo za istog igrača on na Level 1 a ja na Level 48, potpuno suluda situacija koju bi MORALI PROMENITI iz respekta prema ''starijim'' igračima! Lično znam čoveka od 47 godina koji je počeo kada i ja ali on je na Level 51 i čovek je igrao 15ak dana od najnovijeg Update i puko mu film i obrisao je skroz igricu sa fb.-a i ja ga pitam ''Pa što makar nisi potpisao da ti se skupljaju Tokeni, možda bude bolje'' a on mi odgovori ''Iz principa''. Nadam se da nisam skroooz smorio ali bih MOLIO SVE koji su potpuno nezadovoljni isključivo kupovinom i prodajom igrača da pruže PODRŠKU u vidu komentara, pa makar bile samo dve reči, POZDRAV!!!
    -Tri NAJVAŽNIJE reči su: STRPLJENJE, STRPLJENJE, STRPLJENJE!!!

    -Three most IMPORTANT words are: PATIENCE, PATIENCE, PATIENCE!!!