Results 1 to 2 of 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Marko Knezevic

Thread: Liga prijatelja

  1. #1
    Newbie Marko Knezevic's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    30

    Liga prijatelja

    Moj predlog se odnosi na to da se ako nije moguce ranije,onda u Top Eleven 2019 verziji uvede "Liga Prijatelja".

    Sistem bi bio isti kao i klasicna liga,ucestvovalo bi 14 ekipa(aktivnih),nezavisno od levela(kao u savezu),ne bi se umarali igraci(ne gube kondiciju nakon utakmice).Licno mene i moje prijatelje interesuje ko je bolji menadzer,posto svaki ima dobre rezultate u svojim ligama i ostalim takmicenjima,ali jednostavno ne mozemo posto nismo isti leveli.Da,neki mogu reci da se to moze odraditi u sklopu saveza pa one prijateljske,ali tu moze max 6 timova,dok bi ovde bila cela liga i imali bi pored zajebavanja porazenog, jos motiv u vidu 100 T za osvajaca te "Lige Prijatelja"(samo 100T za osvajaca,ostalima nista)


    Vreme utakmica bi moglo da se namesta u skladu sa dogovorom ostalih 13 klubova(kada ko ima slobodan termin),ionako bi se radilo o jednoj vremenskoj zoni

    Siguran sam da bi tada igrica dostigla vrhunac popularnosti,i da bi se i oni koji su ranije odustali poceli polako vracati i praviti jake timove za "Ligu Prijatelja"
    Last edited by Marko Knezevic; 11-10-2017 at 09:43 PM.
    lespa likes this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Preneto adminima.