Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By MDKII

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: predlog forum

  1. #1
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295

    predlog forum

    posto ne znam gde bi bilo najbolje da postavim ovu temu, ucinicu to ovde, pa neka moderator premesti gde treba ili da je prosledi kome treba. predlazem da su ubaci plugin na foruum po imenu tapatalk po meni odlicna stvarcica vrlo je jednostavno za instaliranje na forum ne oduzima ni pet minuta posla, a izuzetno je korisna barem meni koji sam na dosta foruma koji poseduju isti plugin, mnogo je bolje i preglednije u odnosu na ovaj mobile view koji je trenutno postavljen, i ta aplikacija radi na android i ios uredjajima ..



    pozdrav

  2. #2
    MDKII
    Guest
    Trenutno nam je forum tech guru odsutan, ali konsultovacu se sa njim kada se vrati. Znam za Tapatalk, mada ga nisam koristio, ali ne vidim zasto ne bi moglo.
    nsretkovic likes this.

  3. #3
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    E odlicno, pa kad se on vrati pa da vidi ovu temu, ja koristim svakodnevno I stvarno je extra aplikacija iako je PAID u market ali se svakodnevno nalazi na internet i znam bas dosta ljudi koji je koriste, uglavnom hvala na brzom odgovoru, pozdrav

  4. #4
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Evo jos samo i link da ostavim

    Tapatalk

  5.   This is the last staff post in this thread.   #5
    Administrator kustodian's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    134
    Trebalo bi da sada radi

    Sent using Tapatalk 2

  6. #6
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    hm, nije nesto kako treba, sad pisem sa telefona, medjutim gore ima prozorcic za tapatalk ali forum mi ne otvara u samoj aplikaciji a sada zasto, pojma nemam..
    pozdrav

  7. #7
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Push notification key: 844FC8C3C8F132F17D887312D43D180C

    Problem je bio u tome da nisi dodao forum u tapatalk network, dodao sam ga ja, tako da se i on sam sada pojavio u listi na samoj aplikaciji, i to je to, moze katanac ovde posto sada tapatalk radi bez problema