Results 1 to 4 of 4

Thread: Nekoliko prijedloga

  1. #1
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29

    Nekoliko prijedloga

    Nekoliko prijedloga koji bi se mogli razmotriti, ali prije svega, zanima me ima li uopste neko ko bi mogao uciniti nesto i proslijediti ove sugestije dalje kako bi zaista i doslo do nekih promjena.
    Cini mi se da je i forum polumrtav🙁

    Igrica je stvarno dobra, nikom pobjeda nije zagarantovana pa mislim da ni poraz ne treba biti sigurica. Mnogi muljaju i ponavljaju sezone namjerno. Smatram da treba zabraniti neregularnu formaciju. Uciniti dostupnim samo regularne fudbalske formacije i to je to.... Ko hoce da igra sa rezervama to je Ok ali formacija nikako ne bi smjela biti sa svim igracima u odbrani ili na jednoj strani ili u napadu itd...

    Poslednji na tabeli bi trebao ici jedan level unazad. Neka mu igraci zadrze svoje zvjezdice i kvalitet, ali treba mu oduzeti 5-6 najboljih igraca uz poruku da su oni "raskinuli ugovor sa upravom" jer je ekipa ispala iz lige. Tako da, oni koji su aktivni ipak ne smiju dozvoliti da budu 14. na tabeli. A neaktivnima je to ionako svejedno.

    Pregovore aktivirati na pocetku sezone. Vidim da su mnogi to vec predlozili. Znam da je bilo malverzacija sa pregovorima i oni su sad dostupni samo na kraju sezone. Smatram da ih treba vratiti i svi igraci iz svih timova u svim takmicenjima bi trebali biti dostupni. Broj tokena potrebnih za dovodjenje bilo kog igraca treba uskladiti sa njegovim kvalitetom. Npr. ako Top Eleven trazi 69T za igraca ciji je kvalitet 115% onda neka ih trazi za igraca kojeg nadjem u nekom od timova iz mojih takmicenja i neka ostave dodatni prostor za tokene koje nudim menadzeru.
    Ovo otvara mogucnost raznim mesetarima da to iskoriste, zato bi ova opcija mogla biti dostupna samo jednom u sezoni. Treba nam vise interakcije sa drugim menadzerima u svakom pogledu....

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sve se druže šalje dalje nemam razloga da lažem. Na kraju svakog meseca podnosimo izveštaj ali treba imati sluha xD
    Ne znam gde radiš i čime se baviš ali to je isto kao da radiš u marketu i predložiš nešto poslodavcu i on te sasluša i na tome i ostaje xD
    Pojedinačne jezičke sekcije nisu preterano aktivne ali glavna itekako jeste. Svakako če biti prosleđen predlog.

  3. #3
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Ok hvala Milose :-)

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nema na čemu buraz davno te nije bilo lepo što si svratio