Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
Like Tree2Likes

Thread: Pitanje za admine.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    37

    Pitanje za admine.

    Ovo je moja zelja.
    Jucer sam imao utakmicu lige, i jedan moj prijatelj je stavio dvije prijateljske utakmice iz kojih se jos jedna igrala i na penale, i to je umorilo moje igrače dvojicu ozljedilo i jedan ima crveni. voše nemam igrača za igru morat cu staviti ove ozljeđene, jer su mi prosle sezone svi u mirovinu otišli.

    Zbog toga sam ligašku utakmicu popušio 5 2.
    Nisam bio na kompjuteru da otkazem utakmicu. Zamolio bih vas da napravite nesto da se za prijateljsku mora poslati zahtjev a ne da netko organizira kad hoće ...
    Chedoo Novakovic likes this.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ovo ce biti premesteno u sugestije, molim te sledeci put pazi gde otvaras ovakve teme. A predlog ko predlog provlaci se vec duze vreme kroz forum i administratori su rekli da rade na tome. Pa videcemo mozda za mesec dana dobijemo novi sistem tih prijateljskih..

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    37
    Okej ispričavam se i Hvala.
    nsretkovic likes this.

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by fourthnation. View Post
    Okej ispričavam se i Hvala.
    Nema na cemu, pogledaj ovu temu, mozda ti pomogne > http://forum.topeleven.com/razno/828...-utakmice.html

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8
    Da ne pravim novu temu imam par predloga.
    1. ne znam koliko je izvodljiv,al ajde da ga napisem.Mislim da bi trebalo uvesti da mogu da se kupuju igraci od menadzera bez obzira na kom su serveru.ja imam 2 tima jedan je 22 a drugi 18 na ovom koji je 22 ne mogu da prodam nijednog,ali bas nijednog,igraca bez obzira na godine i vecito sam na ivici minusa imam oko 200 tokena skupljenih do sada koji mi ne sluze nicemu dok na ovom 18level imam para na bacanje,ali ne mogu da kupim nijednog igraca jer je prava otimacina na serveru i ne vredi ni da bidujem.
    2.Treba uvesti nagrade za osvajanje trofeja ne u tokenima,posto je nerealno to ocekivati,nego u grbovima i dresovima na primer osvojis ligu i imas nekoliko grbova ili dresova da biras.
    3.Malo unaprediti podelu skilova da mozes da biras tacno skil koji hoces na primer uklizavanje ili sut itd...

  6. #6
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Miloš Svirčević View Post
    Da ne pravim novu temu imam par predloga.
    1. ne znam koliko je izvodljiv,al ajde da ga napisem.Mislim da bi trebalo uvesti da mogu da se kupuju igraci od menadzera bez obzira na kom su serveru.ja imam 2 tima jedan je 22 a drugi 18 na ovom koji je 22 ne mogu da prodam nijednog,ali bas nijednog,igraca bez obzira na godine i vecito sam na ivici minusa imam oko 200 tokena skupljenih do sada koji mi ne sluze nicemu dok na ovom 18level imam para na bacanje,ali ne mogu da kupim nijednog igraca jer je prava otimacina na serveru i ne vredi ni da bidujem.
    2.Treba uvesti nagrade za osvajanje trofeja ne u tokenima,posto je nerealno to ocekivati,nego u grbovima i dresovima na primer osvojis ligu i imas nekoliko grbova ili dresova da biras.
    3.Malo unaprediti podelu skilova da mozes da biras tacno skil koji hoces na primer uklizavanje ili sut itd...
    Dobra su sva tri predloga ali mislim da je ovaj prvi neizvodljiv :/

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Ja se izvinjavam neznam gde ovo pitanje da postavim?
    Neznam sta vam znaci, kada ima dve utakmice pa postavite da se igraaju jedna po drugu manje od od 1h, pa izgubim utakmicu mogo slabijeg od mene, kao primera sad? Najaci sam u grupi za kvalifikacije ligu sapijona a zadnji sam u grupi? i ako im povecam kodiciju ful opet mi slabo igraju opet brzo izgubi kodiciju i izgubim, jeste mogu da promenim vreme, ali kad sam domacin a kad sam u gostima nemogu?

  8. #8
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    To za vreme se dešava svima tako da tu pomoći nema. Što se tiče gubitka mečeva može fotka statistike tima?

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Sta vrijedi i da vas se sta posalje kad nista ne radite..Ja sam vam poslao vec nekoliko puta i nista niste urdili..moj prijedlog bi bio da napravite da se samo gube utakmice jer ionako se ne moze pobjediti,jer unaprijed vise znam kad cu kako igrati..sta god da uradis neizbjezan je poraz..Sta koga briga vi ste se naslepali tokena,dobrih igraca ne znam ni sam kako ste dosli do tih 40-50 nivoa a ja uvjek imam super jak tim pa sam tek na 22 nivou..

  10. #10
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jedno morate da shvatite, a to je da sam igrač kao i svi drugi. Da nemam kontakata sa tehničkim delom igre,tj. imam šaljem i ja molbe i žalbe putem sistema podrške kao i svi vi tako i ja. Kakve vi poteškoće sa igrom imate imam i ja tu smo jednaki.

Page 1 of 2 12 LastLast