Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
Like Tree2Likes

Thread: Sustinatori

  1. #21
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Petcu Marian View Post
    dc sa renunt?...sa mai scapati de unul care va zice adevarul in fata si sa nu mai vorbeasca de magariile pe care le faceti?...si de fortat nu m-a fortat nimeni,dar tu crezi ca stie cineva ce faceti voi ca si moderatori?...sper ca nu esti pus doar sa te uiti ce scrie omul...ca daca stiu ca nu faceti nimic altceva decat sa va uitati,poate ca mi-as dori si eu sa fiu moderator
    să-ți dorești în continuare

  2. #22
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Petcu Marian View Post
    dc sa renunt?...sa mai scapati de unul care va zice adevarul in fata si sa nu mai vorbeasca de magariile pe care le faceti?...si de fortat nu m-a fortat nimeni,dar tu crezi ca stie cineva ce faceti voi ca si moderatori?...sper ca nu esti pus doar sa te uiti ce scrie omul...ca daca stiu ca nu faceti nimic altceva decat sa va uitati,poate ca mi-as dori si eu sa fiu moderator
    Daca nu stii tu sa joci...si sa gestionezi tokeni,care e vina noastra???????Mai invata sa joci....treaba nu e mereu alba...

  3. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    Quote Originally Posted by Petcu Marian View Post
    dc sa renunt?...sa mai scapati de unul care va zice adevarul in fata si sa nu mai vorbeasca de magariile pe care le faceti?...si de fortat nu m-a fortat nimeni,dar tu crezi ca stie cineva ce faceti voi ca si moderatori?...sper ca nu esti pus doar sa te uiti ce scrie omul...ca daca stiu ca nu faceti nimic altceva decat sa va uitati,poate ca mi-as dori si eu sa fiu moderator
    sunt nivelu 18 si pana acum nu am castigat nici un campionat pe merit si nu mam lasat de joc , nici nu am facut panarama si nici nu am dat vina pe nimeni
    daca joci joaca de placere nu te obliga nimeni ca continui

  4. #24
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Eu cumpar la inceput 10 15 jucatori si dupa adun tokeni pentru sezonul urmatoar,daca te bagi la licitati ca nebunu cum am facut "eu" de multe ori sa pierzi 20 doar pe un jucator si sa nu il iei ,sigur pierzi meciurile daca nu ai jucatori.

  5. #25
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Budau Ciprian View Post
    Eu cumpar la inceput 10 15 jucatori si dupa adun tokeni pentru sezonul urmatoar,daca te bagi la licitati ca nebunu cum am facut "eu" de multe ori sa pierzi 20 doar pe un jucator si sa nu il iei ,sigur pierzi meciurile daca nu ai jucatori.
    păi la începutul fiecărui sezon îs mulți care se bat pe jucători, ideal e să transferi seara sau dimineața, că nu-s mulți on, și iei jucători cu puțini tokeni.
    tu ai nivel mai mare , de asta ai pierdut 20 tokeni pe un jucător...

  6. #26
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Eu sunt de parere ca nu moderatori sunt de vina. In acest joc meciurile sunt construite dupa mai multe criteri cum ar fi calitatea echipei gestionarea ei sanatatea echipei modul in care ii pozitionezi calitatea jucatoriilor s.a.m.d
    Parerea mea este sa incerci alte tactici si formati si sa nu mai dai vina pe cine apuci pentru nimic

Page 3 of 3 FirstFirst 123