Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 53
Like Tree9Likes

Thread: Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas

Newbie ElDiablo10's Avatar
    Merhaba,
    Forum kuralları dışına çıkmamamı 2 kere nerde, nezaman söylenildi bana merak ettim. Ben kimseye hakaret ,saygısızlık, kışkırtıcılık yapmadım. Benim düşmüş olduğum haksızlığa kimsenin düşmesini istemem, sevgili t11 oyuncularına bir bilgilendirmedir bu foruma üye olmak veya takımının fotorağfını paylaşmak isteyenlere. Buda bir suç ise buyrun forum hesabımı hemen şimdi banlayın.
    Bana "fraud takımı durduk yere tokenleri geri almaz" deniliyorya hani, asıl komedi burda başlıyor. Delil olarak günlük aşırı teklif yapmam benim haksız kazanç yapmam anlamına geliyormuş. Hem benim 2 takımıma hem çevremdeki arkadaşlarıma niye bu imkanlar sunuluyor sponsorlardan, niye o hesaplarda düşürülmüyor, niye ben aynı şekilde halen kazanabiliyorum. Bunla ilgili daha bir sürü niyeler varda, sizler en iyisi hiçbirini çevaplamayın. Ben anladım anlayacağımı, çünkü birilerinin keyfi öyle istiyor.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ElDiablo10 View Post
    Merhaba,
    Forum kuralları dışına çıkmamamı 2 kere nerde, nezaman söylenildi bana merak ettim. Ben kimseye hakaret ,saygısızlık, kışkırtıcılık yapmadım. Benim düşmüş olduğum haksızlığa kimsenin düşmesini istemem, sevgili t11 oyuncularına bir bilgilendirmedir bu foruma üye olmak veya takımının fotorağfını paylaşmak isteyenlere. Buda bir suç ise buyrun forum hesabımı hemen şimdi banlayın.
    Bana "fraud takımı durduk yere tokenleri geri almaz" deniliyorya hani, asıl komedi burda başlıyor. Delil olarak günlük aşırı teklif yapmam benim haksız kazanç yapmam anlamına geliyormuş. Hem benim 2 takımıma hem çevremdeki arkadaşlarıma niye bu imkanlar sunuluyor sponsorlardan, niye o hesaplarda düşürülmüyor, niye ben aynı şekilde halen kazanabiliyorum. Bunla ilgili daha bir sürü niyeler varda, sizler en iyisi hiçbirini çevaplamayın. Ben anladım anlayacağımı, çünkü birilerinin keyfi öyle istiyor.
    Selamlar;

1 kez mesajda , 2.kez destek yerine yazın diyerek , 3.kezde son okuduğunuz... Komik olan "kışkırtma yapmadım" diyip bir önceki postunuz da burayı yargılayarak oyunculara haklı olma imajı vermeniz zaten kanıtlıyor efendim...Kısaca hatanız oyuncular hakkında kendi adınıza yapılanı herkese yapılmaması için onların da buraya paylaşım yapmama gibi bir lüksten bahsetmiş olmanız yeterli. Fraud takımı gerekeni yaptı şimdi istediğiniz kadar yazabilirsiniz.Oyunda yaptığınız bir hatayı forum oyuncularına mal etmek ne kadar doğru bir yargıdır bilemiyoruz.

Forum kuralları çerçevesinde konuşmak en güzel erdemdir.

Anlayışınız için ÇOK teşekkür ederiz.
    Yasin Emre Minkil likes this.

Newbie ElDiablo10's Avatar
    Merhaba,
    Forum kuralları dışına çıkmamamla ilgili ne 1. nede 2. mesajınızda böyle bişey var içeriğinde. Benim diğer oyuncuları bilgilendirmem veya size göre kışkırtma olan, tabiki de istemem başkalarınında özellikle arkadaşlarımın aynı haksızlığa uğramalarını. Başkası önceden böyle bir bilgi verseydi buraya, bu foruma üye olupta yapmadığım şeyle suçlanmazdm. Oyunda yaptığım eğer hata ise, niye fraud takımı halen şimdiki jetonlarımı düşürmüyor. Ben niye aynı şekilde devam kazanabiliyorum, niye halen bana bu imkanlar sunuluyor. Kimse kimseye bedava jeton vermez, oyunda hile yapmak mümkün değildir. Siz bunu benden daha iyi bilmeniz gerekir. Benim tek hatam ise, müzesi kupalarla dolu başarılı takımımı sizlerle paylaşmak oldu. Bundan sonra kupalarımı da sildirseniz şike yapmıştır diye, hiç şaşırmam.

Quote Originally Posted by ElDiablo10 View Post
    Merhaba,
    Forum kuralları dışına çıkmamamla ilgili ne 1. nede 2. mesajınızda böyle bişey var içeriğinde. Benim diğer oyuncuları bilgilendirmem veya size göre kışkırtma olan, tabiki de istemem başkalarınında özellikle arkadaşlarımın aynı haksızlığa uğramalarını. Başkası önceden böyle bir bilgi verseydi buraya, bu foruma üye olupta yapmadığım şeyle suçlanmazdm. Oyunda yaptığım eğer hata ise, niye fraud takımı halen şimdiki jetonlarımı düşürmüyor. Ben niye aynı şekilde devam kazanabiliyorum, niye halen bana bu imkanlar sunuluyor. Kimse kimseye bedava jeton vermez, oyunda hile yapmak mümkün değildir. Siz bunu benden daha iyi bilmeniz gerekir. Benim tek hatam ise, müzesi kupalarla dolu başarılı takımımı sizlerle paylaşmak oldu. Bundan sonra kupalarımı da sildirseniz şike yapmıştır diye, hiç şaşırmam.

Selamlar;

Anlıyorum kızgınlığınızdan bunları söylemeniz ve hatırlayamamanız çok normal forum kuralları çerçevesinde istediğinizi yazabilirsiniz...Sonuçta 2500 civarı tokenlerinizi elinizden alanda değilim.İnşallah düzelir tek temennim artık... Sorun devam ederse siz destek bölümünden yazmaya devam edin çünkü bu tokenleri geri verebilecek ve bu işi çözebilecek tek yer o bölümümüz.Takımınızın kupalarla olması çok güzel birşey tabiki burada sözü edilen bir oyun "şike" ile alakasını çözemedim.O yüzden sakin olun ve destek bölümündeki personel size yardımcı olacaktır.Raporlarımda sizin bu sorunuda developerlara bizzat iletilmesi için uğraşacağım...

Sizden tek istediğim sabırlı olunuz ,fikir ve düşüncelerinizi destek bölümüne iletip sabırla beklemeniz.

Şimdiden anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz...
    Yasin Emre Minkil likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Anlıyorum kızgınlığınızdan bunları söylemeniz ve hatırlayamamanız çok normal forum kuralları çerçevesinde istediğinizi yazabilirsiniz...Sonuçta 2500 civarı tokenlerinizi elinizden alanda değilim.İnşallah düzelir tek temennim artık... Sorun devam ederse siz destek bölümünden yazmaya devam edin çünkü bu tokenleri geri verebilecek ve bu işi çözebilecek tek yer o bölümümüz.Takımınızın kupalarla olması çok güzel birşey tabiki burada sözü edilen bir oyun "şike" ile alakasını çözemedim.O yüzden sakin olun ve destek bölümündeki personel size yardımcı olacaktır.Raporlarımda sizin bu sorunuda developerlara bizzat iletilmesi için uğraşacağım...

Sizden tek istediğim sabırlı olunuz ,fikir ve düşüncelerinizi destek bölümüne iletip sabırla beklemeniz.

Şimdiden anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz...

abim benim başarılarının devamını diliyorum

Quote Originally Posted by Yasin Emre Minkil View Post
    abim benim başarılarının devamını diliyorum
    Teşekkürler Emre...

Newbie
    qaqa bene dostluq atda xaiw mene komek ele 7 ci yerdeyem

Newbie
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-resim1.jpg

Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-resim2.jpg

Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-resim3.jpg

Newbie
    Buda Benim Nacizhane takımım...

Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-ekran-al-nt-s-.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-1.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-2.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-3.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-4.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-5.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-6.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-7.jpg
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-8.png
    Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-ekran-al-nt-s-.jpg
    Last edited by Ömer Can Ağca; 10-30-2015 at 03:15 PM.

Newbie
    DURMAK YOK YOLA DEVAM :d

Kendi Takimini Fotografini Cek ve Butun Uyelerle Paylas-1.jpg

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast