Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 67

Thread: Sezonul 55 - Sunteţi gata?

  1. #11
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Merci ! acum mai am sanse la ucl si campionat din cupa am iesit rusinos )
    Mda şi noi am făcut un 2-2 în campionat (egalaţi în 90), după ce am condus 2-0 la pauză...

    5-1 în deplasare în CUPĂ, deci cu siguranţă încă o rundă cel puţin încă mai suntem în CUPĂ.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #12
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Salut... Sunt la lvl 24 .Sezonul trecut am terminat pe primul loc in campionat si am castigat champions league.Acum dupa 3 meciuri jucate in campionat sunt pe primul loc sper sa fie asa pana la sfarsitul sezonului.Cu bugetul stau mai prost am 200M.Din urmatorul sezon o sa imi schimb tactica voi folosi 4-4-1-1 .Obiectivul in acest sezon este sa castigi cele 2 trofee (Campionat-UCL) Va doresc Bafta si multe trofee !

  3. #13
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Mda şi noi am făcut un 2-2 în campionat (egalaţi în 90), după ce am condus 2-0 la pauză...

    5-1 în deplasare în CUPĂ, deci cu siguranţă încă o rundă cel puţin încă mai suntem în CUPĂ.
    eu am batut cu 3-1 in cupa si dupa el mi-a dat 4-1 ) echipa mea nu facea mai nimic )

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    eu am batut cu 3-1 in cupa si dupa el mi-a dat 4-1 ) echipa mea nu facea mai nimic )
    Foarte nasol....
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    6-1 in campionat dar din pacate avem iar un jucator accidentat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    o intrebare scurta, daca fac prea multe transferuri imi scade randamentul echipei? observ ca desi am cea mai puternica echipa din campionat jucatorii mei se cam chinuie sa bata la 1 gol diferenta, desi folosesc contraformatii si toate cele..

    Oricum sunt pe al 4-lea loc in campionat la un pct in spatele liderului, pe 2 in cl dar am meci azi cu liderul si sper sa ii iau locul, si in cupa continuam inca

  7. #17
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Foarte nasol....
    Cam da ! Dar va fi mai bine sezonul viitor !

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    o intrebare scurta, daca fac prea multe transferuri imi scade randamentul echipei? observ ca desi am cea mai puternica echipa din campionat jucatorii mei se cam chinuie sa bata la 1 gol diferenta, desi folosesc contraformatii si toate cele..

    Oricum sunt pe al 4-lea loc in campionat la un pct in spatele liderului, pe 2 in cl dar am meci azi cu liderul si sper sa ii iau locul, si in cupa continuam inca
    Contra formaţii, nu ştiu ce să zic, eu nu cred în ele.

    Da, transferurile pot afecta performanţele unei echipe deoarece unii chiar dacă au o calitate bună pot să joace foarte slab, de aia e bine să-i monitorizezi şi dacă ai vreunul care ia note foarte mici de preferat e să scapi de el.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    Victorie dupa victorie de 3 zile, locul 2 in campionat la un pct in spatele liderului, locul 2 in ucl la 3 pct de lider(am pierdut 2 meciuri din cauza accidentarilor si managementului defectuos al echipei) cu sanse f mari de calificare, optimi in cupa unde e cam greu sa trec deoarece sunt lv3 si sunt grupat pana dupa sferturi doar cu echipe de lv4 si lv 6, dar stau destul de bine cu echipa si in fata lor, deci cu putin noroc trecem si peste asta

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    am maine in cupa un meci greu, si as vrea sa intreb.. influenteaza cu ceva jocul echipei daca bag maxim la prime de joc?

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast