Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 67

Thread: Sezonul 55 - Sunteţi gata?

  1. #21
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    o noua zi.. un rezultat de 2-2 in cupa acasa..cam dezamagitor si am urcat in sfarsit pe prima pozitie in clasament, maine vine si calificarea in CL

  2. #22
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    o noua zi.. un rezultat de 2-2 in cupa acasa..cam dezamagitor si am urcat in sfarsit pe prima pozitie in clasament, maine vine si calificarea in CL
    Multă baftă!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #23
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Victorie la limită în cupă 3-2 (deplasare) şi un 4-1 în campionat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #24
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    felicitari, bafta si tie in continuare

    Un nou jucator 5 stele si 2 pct de abilitate pana la 6, e cam batranel (29 de ani) dar destul de bun pt 2 sezoane, am mai ramas cu un singur jucator de 3 stele in echipa, dupa incasarile din cl si cupa de maine o sa incerc sa remediez si pb asta.. din pacate mai am doar 10 tokens..sper sa ajunga
    Last edited by carbit; 07-11-2014 at 04:59 AM.

  5. #25
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    felicitari, bafta si tie in continuare

    Un nou jucator 5 stele si 2 pct de abilitate pana la 6, e cam batranel (29 de ani) dar destul de bun pt 2 sezoane, am mai ramas cu un singur jucator de 3 stele in echipa, dupa incasarile din cl si cupa de maine o sa incerc sa remediez si pb asta.. din pacate mai am doar 10 tokens..sper sa ajunga
    Succes si sa-ti joace bine jucatorul!

  6. #26
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    3-1 in cl, calificare in sferturi in cupa si am pierdut cu 1-0 in campionat, dar pastrez inca locul 1
    Mult succes tuturor in continuare, retur fericit!!! )

  7. #27
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    1
    campion level 17 locul 7 Am si eu o intrbare De ce media suporterilor 0 ? si vanzar bilete 0?
    Last edited by scorpion1; 07-14-2014 at 06:10 AM.

  8. #28
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by scorpion1 View Post
    campion level 17 locul 7 Am si eu o intrbare De ce media suporterilor 0 ? si vanzar bilete 0?
    pretul prea mare la bilete sau rezultate prea slabe

  9. #29
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by scorpion1 View Post
    campion level 17 locul 7 Am si eu o intrbare De ce media suporterilor 0 ? si vanzar bilete 0?
    Cum a spus şi Carbit, trebuie să mai scazi din preţul biletelor, dacă preţul este prea mare lumea o să evite să vină la stadion.

    Bonusul maxim de posesie pe care-l poţi câştiga cu stadionul plin sau aproape plin este de 5%.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #30
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    nu stiu cum..dar am luat ieri bataie de la o echipa putin mai slaba decat a mea cu 4-0, cand ma uit la ratinguri jucatorii care scoteau constant note de 8 au luat toti 5, nu stiu cum sa intamplat dar oricum cupa e pierduta, ma consolez cu banii de la retur deoarece e cam greu sa bat cu diferenta de 5 goluri.. ce am observat oricum este ca jucatorii mei nu legat aproape deloc pasele in atac.. asta e, o sa incercam mai departe cu campionatul si cu CL

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast