Page 21 of 25 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 201 to 210 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #201
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Dony Moldovan View Post
    Salut.am si eu o problema.vreau sa cumpar tokenuri si nu stiu cum.se poate daca nu am card?
    desi nu are legatura cu topicul am sa iti raspund eu.

    poti cumpara tokeni prin sms (telefon mobil) sau poti prin paysafe (este un sistem prin care cumperi tikete valorice si iti incarci contul de paysafe si apoi poti cumpara tokeni)
    Valentin Nicolae likes this.

  2. #202
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ne cerem scuze, maine o sa incercam sa anuntam si castigatorii din luna aprilie. Bafta!
    Pdranca and Valentin Nicolae like this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #203
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Din pacate aprilie a fost sub asteptari dar ne tinem de cuvant. Desigur nu este vina voastra ca nu a fost activitate aici dar ma asteptam la mai mult mai ales ca premiul consta in 50 de jetoane.

    OK, luna asta am decis sa aleg 2 castigatori si anume: Florian Slaniceanu; Valentin Nicolae

    Bafta!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #204
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    multumim!

    cum se procedeaza?

    PS sincer si eu as dori mai multa activitate pe forum, dar, personal, am perioade cand sunt dezamagit de realizarile acestui joc (scoate niste surprize destul de stupide)
    PSS daca tot vorbim de surprizele de neinteles din joc as fi curios daca in atatea sezoane a existat macar o singura data o situatie de tip "leicester" (eu nu cred)
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #205
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Și câștigătorii după ce criterii se aleg.
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #206
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Pdranca View Post
    Și câștigătorii după ce criterii se aleg.
    uite aici: "O sa alegem utilizatorul care consideram noi ca a contribuit cel mai mult la acest forum (Top Eleven - Forum Romania) in luna respectiva."

    avand in vedere aceste criterii eu banuiesc ca se urmaresc mai multe realizari si anume:
    - cei care posteaza regulat pe forum,
    - cei care ofera sfaturi pe forum,
    - cei care organizeaza concursuri pe forum (au fost in trecut si concursuri organizate de catre membri acestui forum),
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #207
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    uite aici: "O sa alegem utilizatorul care consideram noi ca a contribuit cel mai mult la acest forum (Top Eleven - Forum Romania) in luna respectiva."

    avand in vedere aceste criterii eu banuiesc ca se urmaresc mai multe realizari si anume:
    - cei care posteaza regulat pe forum,
    - cei care ofera sfaturi pe forum,
    - cei care organizeaza concursuri pe forum (au fost in trecut si concursuri organizate de catre membri acestui forum),
    Asta am citit și eu numai ca nu se țin cont de ele. Eu vroiam sa știu realele criteriile după care se alege
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #208
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    felicitari castigatorilor,50 de tokeni sunt folositori oricarui jucator de top eleven.Mi-as dori si eu acest premiu candva dar stiu ca e imposibil de castigat sau de primit din 2 motive: 1 nu postez regulat in forum pentru ca asta ar insemna sa pun toate rezultatele meciurilor zi de zi cea ce nu-mi sta in caracter si 2:sfaturi nu pot da pentru ca sunt incepator,cel mult pot "baga" cate o parere,iar de facut concursuri cel mult pot oferi o strangere de mana ca premiu.
    Valentin Nicolae likes this.

  9. #209
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    felicitari castigatorilor,50 de tokeni sunt folositori oricarui jucator de top eleven.Mi-as dori si eu acest premiu candva dar stiu ca e imposibil de castigat sau de primit din 2 motive: 1 nu postez regulat in forum pentru ca asta ar insemna sa pun toate rezultatele meciurilor zi de zi cea ce nu-mi sta in caracter si 2:sfaturi nu pot da pentru ca sunt incepator,cel mult pot "baga" cate o parere,iar de facut concursuri cel mult pot oferi o strangere de mana ca premiu.
    sal

    acele criterii sunt cele pe care le presupun eu (asta consider eu ca inseamna sa fi activ):

    - nici eu nu postez zilnic rezultatele, incerc insa sa postez cat de cat regulat
    - nici eu nu pot emite decat sfaturi
    - concursuri nici eu nu pot organiza

    incerc insa sa fiu cat de cat activ pe acest forum prin postarea unor pareri personale privind acest joc, prin postarea unor sfaturi pentru ceilalti jucatori, prin diverse alte postari, am incercat sa ajut alti jucatori cand am avut posibilitatea.

    criteriile exacte dupa care se organizeaza concursul nu pot eu sa le expun (eu doar le banuiesc)
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #210
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Din pacate aprilie a fost sub asteptari dar ne tinem de cuvant. Desigur nu este vina voastra ca nu a fost activitate aici dar ma asteptam la mai mult mai ales ca premiul consta in 50 de jetoane.

    OK, luna asta am decis sa aleg 2 castigatori si anume: Florian Slaniceanu; Valentin Nicolae

    Bafta!
    Trebuie sa lasam link-ul de la facebook aici sau cum se procedeaza pentru a ridica premiul?

    *Si mda...am observat ca pe forum nu prea mai sunt multi manageri.Cei drept si eu incepusem activitatea pe forum acum 2 ani cred,dar apoi m-am lasat si am revenit acum cateva luni.Nu imi mai amintesc foarte multi din cei care postau in aceea perioada,dar erau SUPER DUNK , Uzy,Stratila,Arows,Astefanei(cei mai importanti,in afara de moderatori).Acum s-a schimbat generatia,intr-un fel.Mai sunt decat vreo 10 manageri(eu,Florian,Pdranca,Madflo,Fllo,,Tauc,Tunn ing,Snake, plus cativa care sunt la inceput pe forum,fie care posteaza anumite chestii doar ca sa afle un raspuns).
    Eu unul incerc sa raspund la ce stiu in caz ca vad vreo intrebare despre tactici sau altceva(in afara de achizitionare de tokeni etc.),De obicei postez rezultatele mele la catogoria "Sezonul **-Sunteti gata!" sau mai imi dau cu parerea la anumite lucruri de pe acest thread sau de la "Vitrina echipei".
    Eu unul incurajez pe toti nou venitii sa posteze intrebari legate de orice.Ca tot am vorbit mai sus de trecut,as vrea sa va spun ca atunci se posta din 2 in 2 zile sau din 3 in 3 la Sub-forumul "Tactici si formatiuni" diverse intrebari.Acum si daca vezi o intrebare pe sezon este prea mult.
    Last edited by Valentin Nicolae; 05-09-2016 at 05:18 PM.

Page 21 of 25 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast