Page 20 of 25 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 191 to 200 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #191
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    ce trebuie sa fac sa castig si eu premiul de 50 tokens ?
    Valentin Nicolae likes this.

  2. #192
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1
    Vreau si eu 50 de tokeni..
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #193
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Paunescu Cristian View Post
    ce trebuie sa fac sa castig si eu premiul de 50 tokens ?
    Cele 50 de jetoane sunt acordate celui mai activ si bun utilizator din luna curenta.
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #194
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Premiul pentru luna in curs o sa fie ceva mai special si mai exact un cod redeem in valoare de 50 de jetoane.

    Speram ca acest premiu sa va stimuleze si mai mult.
    Frumos premiu luna asta
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #195
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Pdranca View Post
    Frumos premiu luna asta
    Foarte probabil sa avem acelasi premiu si in urmatoarele luni E foarte greu sa-i convingi pe cei de la Nordeus sa ofere astfel de premii deoarece ei nu le pot supraveghea si nu pot stii cu exactitate cat de corecti sunt cei care organizeaza aceste concursuri.

    Romania este prima tara si printre singurele care a primit sprijin de la ei pentru asemenea concursuri. Acum ceva vreme am tInut cateva concursuri pe pagina de FB a romaniei.

    Cat despre premiu ca o parere personala mie unul nu mi se pare ceva nemaivazut dar cred ca este un premiu foarte util.
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 04-12-2016 at 05:49 PM.
    Valentin Nicolae and Pdranca like this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #196
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Foarte probabil sa avem acelasi premiu si in urmatoarele luni E foarte greu sa-i convingi pe cei de la Nordeus sa ofere astfel de premii deoarece ei nu le pot supraveghea si nu pot stii cu exactitate cat de corecti sunt cei care organizeaza aceste concursuri.

    Romania este prima tara si printre singurele care a primit sprijin de la ei pentru asemenea concursuri. Acum ceva vreme am tInut cateva concursuri pe pagina de FB a romaniei.

    Cat despre premiu ca o parere personala mie unul nu mi se pare ceva nemaivazut dar cred ca este un premiu foarte util.
    Am un amic în Turcia , și la ei acolo ei găsesc în anumite ziare sa pe etichete la un suc un fel de cupoane valorice , iar codul de pe ele îl trec în acest joc și primesc T gratuit nu mulți T dar au un avantaj fata de noi. Asta e parerea mea
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #197
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Pdranca View Post
    Am un amic în Turcia , și la ei acolo ei găsesc în anumite ziare sa pe etichete la un suc un fel de cupoane valorice , iar codul de pe ele îl trec în acest joc și primesc T gratuit nu mulți T dar au un avantaj fata de noi. Asta e parerea mea
    Intradevar doar ca nu sunt gratuite, de exemplu la cele cu suc, Top Eleven are un parteneriat cu Pepsi si sub cheita de la doza exista un cod doar ca stii cum e si alea costa. In Serbia poti sa gasesti coduri si la TV in anumite reclame.
    Pdranca and Valentin Nicolae like this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #198
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Intradevar doar ca nu sunt gratuite, de exemplu la cele cu suc, Top Eleven are un parteneriat cu Pepsi si sub cheita de la doza exista un cod doar ca stii cum e si alea costa. In Serbia poti sa gasesti coduri si la TV in anumite reclame.
    Ar fi frumos să se găsească si la noi în țară.
    Valentin Nicolae likes this.

  9. #199
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Pdranca View Post
    Ar fi frumos să se găsească si la noi în țară.
    Desigur doar ca nu este asa usor.precum pare.

    De exemplu ei au vrut sa introduca mai multe echipe romanesti si nici-o echipa nu a aratat nici-un interes. Deci din pacate e foarte greu sa faci "afaceri" cu romanii.
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #200
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    1
    Salut.am si eu o problema.vreau sa cumpar tokenuri si nu stiu cum.se poate daca nu am card?

Page 20 of 25 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast