Page 18 of 25 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #171
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Din cauza unor probleme tehnice s-ar putea ca surpriza pentru Romania sa mai dureze pana maine, sa speram.
    Avem rabdare oricat este nevoie.Pana la urma problemele tehnice se intalnesc peste tot si nu trebuie sa facem mare caz pe acest subiect.Fie azi,maine sau peste o saptamana,surpriza va fi aceeasi.

  2. #172
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Dupa multe cereri refuzate si ignorate si dupa o insistenta sacaietoare, am reusit sa-i conving sa bage si Romania in joc. Stiam de acest lucru de cateva luni dar procesul a fost foarte "greoi" din pacate si era planuit pentru marele meci cu Spania dar nu a fost asa sa fie. Oricum mai bine azi decat mai tarziu sau niciodata mai ales ca echipele de la EURO 2016 stau sub semnul intrebarii daca o sa fie sau nu adaugate in joc.

    Din pacate mai nou vad ca vin doar cu tricoul de acasa, nu stiu exact de ce dar vad ca asa fac acum pentru replici.

    Premiul din aceasta luna o sa fie tricoul si emblema tarii noastre si o sa fie oferite la doua persoane nu doar la una si de asemenea o sa puteti sa le castigati si pe Top Eleven unde mai tarziu o sa apara un concurs cu aceste articole.



    De asemenea au un pret foarte acceptabil.

    HAI ROMANIA!
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 03-28-2016 at 01:48 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #173
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Este un premiu foarte interesant.
    Am gasit si eu un articol pe site-ul sugerat http://www.topeleven.info/(EURO 2016 – Jerseys and Emblems | Top Eleven) si cred ca ar fi o idee destul de buna sa fie bagate embleme si tricouri cu echipa nationala.
    Poate incetul cu incetul o sa bage articole si la echipe mai importante din tara,avand in vedere ca sunt cateva echipe din Asia care au echipament pe Magazinul clubului desi eu unul nu am auzit niciodata de ele.Acest fapt poate este dat de faptul ca multi thailandezi si indonezieni joaca Top Eleven.
    In orice caz va multumim tuturor care ati contribuit la convingerea celor de la Nordeus pentru introducerea emblemei si echipamentului.

    In concluzie,
    HAI ROMANIA-SA BATEM TOT LA EURO!!!
    CONCURS - Utilizatorul lunii-screenshot_1.jpg

  4. #174
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Maine o sa anuntam utilizatorul sau utilizatorii lunii martie asa ca bafta!
    Valentin Nicolae and Pdranca like this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #175
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    In aceasta luna avem 2 castigatori, valentin nicolae si florin salaceanu, amandoi ati castigat setul Romaniei, va rog sa imi lasa-ti fb vostru. Multa bafta tuturor in continuare.
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #176
    Rookie Florin Tauc's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    In aceasta luna avem 2 castigatori, valentin nicolae si florin salaceanu, amandoi ati castigat setul Romaniei, va rog sa imi lasa-ti fb vostru. Multa bafta tuturor in continuare.
    Felicitari castigatorilor !
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #177
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Multumesc celor care m-au felicitat si multumesc pentru premiu acordat.Felicitari florian slaniceanu pentru ca a castigat si el premiul.
    Facebook-ul meu: https://www.facebook.com/valentin.nicolae.3

  8. #178
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    multumesc!

    avand in vedere ca am achizitionat deja setul pentru Romania as dori sa cedez acest premiu care nu dispune de emblema si tricou premium

    daca exista vreun coleg care nu are echipament premium si doreste il rog sa posteze de urgenta aici

    daca nu exista nici un coleg fara echipament premium care sa posteze aici in cursul zilei de astazi am sa cedez premiul celui care va primul maine (indiferent daca are sau nu echipament)

    multumesc!
    Pdranca and Valentin Nicolae like this.

  9. #179
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    multumesc!

    avand in vedere ca am achizitionat deja setul pentru Romania as dori sa cedez acest premiu care nu dispune de emblema si tricou premium

    daca exista vreun coleg care nu are echipament premium si doreste il rog sa posteze de urgenta aici

    daca nu exista nici un coleg fara echipament premium care sa posteze aici in cursul zilei de astazi am sa cedez premiul celui care va primul maine (indiferent daca are sau nu echipament)

    multumesc!
    As dori eu dacă se poate
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #180
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Pdranca View Post
    As dori eu dacă se poate
    Lasa-mi fb tau
    Valentin Nicolae likes this.

Page 18 of 25 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast