Results 1 to 5 of 5

Thread: Vanzare jucatori

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    9

    Vanzare jucatori

    Odata cu inceputul sezonului 56 (33 in cazul meu), am ajuns la nivelul 28 si am intrat intr-o dilema. Toti jucatorii meu sunt la un punct de antrenament distanta de trecerea la urmatoarea stea,sunt in lista de negocieri,dar nu am oferte pentru ei. Lotul e full,dar nu ma lasa inima sa-i las liberi de contract,avand in vedere ca varsta maxima in lot este de 26 ani.
    Cei ce sunt la nivelele 25-27 sunt rugati,impreuna cu toti ceilalti, sa adauge in lista de prieteni de pe facebook pe Crowley Smith.
    Fie ca toti romanii sa termine acest sezon ridicand cele 3 trofee puse in joc !

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    După un anumit nivel devine foarte greu să-ţi vinzi jucătorii... şi eu sunt în aceaşi postură cu echipa principală, de multe ori am de aşteptat un sezon până reuşesc să vând un jucător.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Normal ca e mai greu sa-i vinzi,nu prea mai sunt jucatori la acest nivel !

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    9
    Stiu care e treaba,doar ca la oferte,unde sunt jucatorii la un punct de antrenament de 6 stele,apar in lista si jucatorii mei. Daca prietenii mei ii vad pe acestia (apar cu albastru), poate ii tenteaza sa-i cumpere si sa scap de ei. Repet,nu imi vine sa-i demit,si nici sa-i trec la nivelul urmator... Vanzare jucatori-top11.jpg
    Toti jucatorii,cu exceptia celor care nu au abilitate si nici nu sunt in curs de invatare sunt in acea situatie.

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Crowley Smith View Post
    Stiu care e treaba,doar ca la oferte,unde sunt jucatorii la un punct de antrenament de 6 stele,apar in lista si jucatorii mei. Daca prietenii mei ii vad pe acestia (apar cu albastru), poate ii tenteaza sa-i cumpere si sa scap de ei. Repet,nu imi vine sa-i demit,si nici sa-i trec la nivelul urmator... Click image for larger version. 

Name:	top11.jpg 
Views:	16 
Size:	40.5 KB 
ID:	26646
    Toti jucatorii,cu exceptia celor care nu au abilitate si nici nu sunt in curs de invatare sunt in acea situatie.
    Poate ai noroc si vei reusi sa-i vinzi !! Oricum nu cred ca cineva nu va fi tentat sa cumpere un jucator cu abilitate la o diferenta de 1skill point de nivelul de 6*