Results 1 to 5 of 5

Thread: Vanzare jucatori

Newbie

Vanzare jucatori

Odata cu inceputul sezonului 56 (33 in cazul meu), am ajuns la nivelul 28 si am intrat intr-o dilema. Toti jucatorii meu sunt la un punct de antrenament distanta de trecerea la urmatoarea stea,sunt in lista de negocieri,dar nu am oferte pentru ei. Lotul e full,dar nu ma lasa inima sa-i las liberi de contract,avand in vedere ca varsta maxima in lot este de 26 ani.
    Cei ce sunt la nivelele 25-27 sunt rugati,impreuna cu toti ceilalti, sa adauge in lista de prieteni de pe facebook pe Crowley Smith.
    Fie ca toti romanii sa termine acest sezon ridicand cele 3 trofee puse in joc !

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    După un anumit nivel devine foarte greu să-ţi vinzi jucătorii... şi eu sunt în aceaşi postură cu echipa principală, de multe ori am de aşteptat un sezon până reuşesc să vând un jucător.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Normal ca e mai greu sa-i vinzi,nu prea mai sunt jucatori la acest nivel !

Newbie
    Stiu care e treaba,doar ca la oferte,unde sunt jucatorii la un punct de antrenament de 6 stele,apar in lista si jucatorii mei. Daca prietenii mei ii vad pe acestia (apar cu albastru), poate ii tenteaza sa-i cumpere si sa scap de ei. Repet,nu imi vine sa-i demit,si nici sa-i trec la nivelul urmator... Vanzare jucatori-top11.jpg
    Toti jucatorii,cu exceptia celor care nu au abilitate si nici nu sunt in curs de invatare sunt in acea situatie.

Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Crowley Smith View Post
    Stiu care e treaba,doar ca la oferte,unde sunt jucatorii la un punct de antrenament de 6 stele,apar in lista si jucatorii mei. Daca prietenii mei ii vad pe acestia (apar cu albastru), poate ii tenteaza sa-i cumpere si sa scap de ei. Repet,nu imi vine sa-i demit,si nici sa-i trec la nivelul urmator... Click image for larger version. 

Name:	top11.jpg 
Views:	16 
Size:	40.5 KB 
ID:	26646
    Toti jucatorii,cu exceptia celor care nu au abilitate si nici nu sunt in curs de invatare sunt in acea situatie.
    Poate ai noroc si vei reusi sa-i vinzi !! Oricum nu cred ca cineva nu va fi tentat sa cumpere un jucator cu abilitate la o diferenta de 1skill point de nivelul de 6*