Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 203

Thread: Sezonul 56 - Sunteţi gata?

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    hello again!!! scuzati absenta mea de pe forum dar a trebuit sa fug pana in germania si nu am prea avut acces la internet..pana akm toate bune victorie dupa victorie.. campionatul pare sa fie un trofeu usor de castigat, la fel si Cl, dar cupa o sa o pierd cel mai probabil deoarece sez asta o sa incerc sa adun mai multi $$ ca sa pot face mai multe achizitii sez viitor, va urez la toti mult succes in acest sezon

  2. #12
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    hello again!!! scuzati absenta mea de pe forum dar a trebuit sa fug pana in germania si nu am prea avut acces la internet..pana akm toate bune victorie dupa victorie.. campionatul pare sa fie un trofeu usor de castigat, la fel si Cl, dar cupa o sa o pierd cel mai probabil deoarece sez asta o sa incerc sa adun mai multi $$ ca sa pot face mai multe achizitii sez viitor, va urez la toti mult succes in acest sezon
    Succes si tie !!

  3. #13
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Am inceput rau sezonul cu un meci pierdut 3-2 (3 goluri luate pe final), dar ne-am mai revenit, 2 meciuri castigate la rand!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #14
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Pana in acest moment totul merge !!
    Am primul loc in grupele CL ,aproape calificat in urmatoarea etapa din cupa (dupa victoria cu 3-1 ) iar in campionat am 2 victorii si un egal si suntem pe 5 dupa golaveraj

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    Inca devreme..dar continuam sirul viictorilor.. sper sa tina tot asa o vreme pana sa apara un adversar mai bun in cupa..dupa cum ziceam inca sunt increzator ca, campionatul si CL o sa fie totusi ca si castigate..akm sa vedem.. daca ma supar fac din nou transferuri si castig si cupa.. nu ar fi nevoie de mult..dar prefer sa imi fac o echipa super sez viitor

  6. #16
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Eu am inceput campionatu cu 2 victorii si o infrangere venita de la o echipa mult mai slaba si pregatita decat mine si nu inteleg de ce,pentru ca jucatori mei era cu moralul superb iar asezarea a fost 4-4-2 iar el 4-3-2-1,in Liga Campionilor am 2 victorii si asta e bine iar in Cupa tot victorii,sa speram ca va fi bine de acum incolo,prin intermediul acestui post as vrea si ceva pareri de tactici si sfaturi de antrenor pentru ele.eu de obicei am jucat 4-4-2 pana cand am inceput sa am un egal si apoi o infrangere apoi am schimbat in 4-5-1 si a mers mult mai bineiar sucatori mei au 4 si 5 stele.

  7. #17
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    Inca devreme..dar continuam sirul viictorilor.. sper sa tina tot asa o vreme pana sa apara un adversar mai bun in cupa..dupa cum ziceam inca sunt increzator ca, campionatul si CL o sa fie totusi ca si castigate..akm sa vedem.. daca ma supar fac din nou transferuri si castig si cupa.. nu ar fi nevoie de mult..dar prefer sa imi fac o echipa super sez viitor
    Felicitari!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Pana in acest moment totul merge !!
    Am primul loc in grupele CL ,aproape calificat in urmatoarea etapa din cupa (dupa victoria cu 3-1 ) iar in campionat am 2 victorii si un egal si suntem pe 5 dupa golaveraj
    Bravo Alexandru!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Un meci intens în cupă dar pe final am reuşit să ne impunem cu 3 la 2 în deplasare, scorul general 8-3 pentru noi (5-1/3-2).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #20
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Un meci intens în cupă dar pe final am reuşit să nen impunem cu 3 la 2 în deplasare, scorul general 8-3 pentru noi (5-1/3-2).
    Felicitari. Si eu am un meci destul de greu astazi in cupa. Am invins 2-1 in deplasare,dar mi-e frica chiar daca joc acasa...

Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast