Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Ceva raspunsuri daca se poate

  1. #11
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Se poate baga si portarul in atac )

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    6
    va rog mult sa ma lamuriti si pe mine cu anumite lucruri !
    - de ce nu imi cumpara jucatorii nimeni ? de exemplu unul de 18 ani de la academie altul de 31 de ani ( stiu ca e batran dar precis exista un club mai slab fata de al meu care are nevoie de el )
    -de ce in champions league sunt inscrisi si manageri de la alt nivel - eu am nivel 30 si vin de la 31 ( scade sansa de a castiga acea competitie si nu mi se pare normal )
    - in cupa nu mai sunt etape preliminare cu echipe slabe ci din start ai echipe mult mai bune ( la fel nu mi se pare normal )

    astept pareri ! multumesc anticipat

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Pai jucatorii nu ti i-a nimeni pt ca nu au nevoie de ei...incearca sa ii tot bagi la vanzare..la un moment dat ii va lua cineva

  4. #14
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    In cupa poti pica si cu echipe slabe dar depinde cum nimeresti...si in champions league asa e regula....si eu am picat cu unu de nivel 17 iar eu is de 16..dar l-am batut de l-am uscat

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    6
    am tot incercat ! ii bag la vanzare si de 3-4 ori pe zii
    oricum multumesc pt raspuns

  6. #16
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Si mie mi se intampla sa nu mi cumpere nimeni...mai ales dmc,dmr sau dml...cei mai rataciti is astia ) dar i-am bagat cred de vreo 25-30 de ori si s-a gasit cn sa mi cumpere

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    6
    am inteles ! atunci o sa insist
    despre celelalte intrebari ce parere ai ?

  8. #18
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Pai am raspuns in mare parte..

  9. #19
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Cupa e foarte greu de castigat..cam cu toti iesim prin tururile preliminare sau din calificari...cat despre champions league...ai avut ghinion sa cazi cu unu cu un nivel mai mare ca tne..se intampla asta foarte rar

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    6
    am luat cupa de 2 ori ! problema e alta, inainte in tururile preliminare aveai adversari mai usori si castgai bani pana ajungeai in optimi sferturi unde erai eliminat, acum din primul tur iti tranteste un adversar puternic ! si uite asa ramai fara bani pt salarii
    multumesc pt raspunsuri

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast