Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: Ceva raspunsuri daca se poate

  1. #1
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237

    Ceva raspunsuri daca se poate

    Azi am un meci in cupa si nu inteleg ce sa intamplat cu echipa cu care joc e in stadiu asta de 2 zile daca nu ma insel

    sunt tare curios ce o sa se intample cu echipa adversa va pierde la masa verde sau cum ?

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    Azi am un meci in cupa si nu inteleg ce sa intamplat cu echipa cu care joc e in stadiu asta de 2 zile daca nu ma insel

    sunt tare curios ce o sa se intample cu echipa adversa va pierde la masa verde sau cum ?
    Echipa este in stadiul asta deoarece unor jucatori le-a expirat contractul si nu mai au dreptul de a fi in lot sau sa joace . Din acest motiv pe teren sunt 4 jucatori .
    Meciul nu il vei castiga la masa verde,se va juca doar ca in echipa lui vor intra jucatori in teren indiferent pe ce post joaca ei (Adica daca el joaca 4-4-2 ,jucatori care ii mai are se vor aseza dupa aceasta formatie,indiferent de pozitia lor reala de joc ,adica daca nu are ML,va juca cu un DMR poate sau alt jucator ).
    Sper ca ai inteles cat de cat !! Oricum meciul va fi usor

  3. #3
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Of, nu a fost deloc usor din pacate am terminat la egalitate echipa era din indonezia .... + cotata mult mai slab ca mine si cu jucatori mult mai slabi iar ai mei au avut conditie,moral foarte bun

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Este un bug vizual destul de vechi, ma mira faptul ca n-au reusit sa-l repare inca... destul de frustrant dupa parerea mea.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Sunt destule echipe de genul. Si eu am avut probleme cu una azi, desi pana la urma am castigat. La cum arata mi s-ar parea normal sa castig cel putin 7-0 8-0.

  6. #6
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Asa cum zici vlad,dar ce soc am facut eu cand am vazut tactica cand a inceput meciul si cu greu am terminat la egalitate

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    se intampla..eu am avut vreo 30 de meciuri de genul pna akm... din care unul sa finalizat la masa verde(desi echipa avea 15 jucatori in lot)

  8. #8
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    se intampla..eu am avut vreo 30 de meciuri de genul pna akm... din care unul sa finalizat la masa verde(desi echipa avea 15 jucatori in lot)
    Asa am crezut si eu ca voi castiga si nu ma- m impacientat, dar cand am vazut ca sut toti pe teren ma- m blocat... Bine macar ca a fost remiza

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Am avut si eu parte de cativa adversari de genul asta cu 3 jucatori pe teren inainte de meci, iar in timpul meciului sa fie 11 jucatori, dar asezati total aiurea. In unele cazuri adversarul juca cu 3 portari pe teren, dar niciunul dintre ei nu si-a ocupat postul de portar in meciurile respective. Am castigat in majoritatea, uneori la scor detasat, alteori la diferenta de 1-2 goluri.
    Am avut surpriza sa castig si la masa verde de 2 ori in sezonul trecut, dar nu pot sa-mi explic cum s-a putut intampla pentru ca adversarii aveau in echipa suficienti jucatori pentru a juca contra echipei mele.

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Pai daca are rezerve se vor pune automat pe posturi. Daca nu are suficiente rezerve vei castiga la masa verde.

Page 1 of 3 123 LastLast