Results 1 to 7 of 7

Thread: Noile comentarii + 3D?

  1. #1
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783

    Noile comentarii + 3D?

    Am vazut ca au fost comentarii noi si pot spune ca sunt de 10 ori mai faine ca celelalte, dar intrebarea mea e se va implementa si cumva un ecran ceva ca sa poti urmari meciul 3D?

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by AmNNNez1c View Post
    Am vazut ca au fost comentarii noi si pot spune ca sunt de 10 ori mai faine ca celelalte, dar intrebarea mea e se va implementa si cumva un ecran ceva ca sa poti urmari meciul 3D?
    Chiar nu am observat niciun comentariu nou,daca te referi la joc in timpul meciului. La chesti cu ecran 3D nu m-am gandit niciodata si nu cred ca se va implementa asa ceva.

  3. #3
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Am vazut in sectiunea English o persoana care spunea lucrul asta si eram curios daca e adevarata.

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Tot ce e posibil,dar chiar nu am auzit si nu stiu nimic. Ce sa zic speram la mainmulte schimbari ale jocului

  5. #5
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Au aparut comentarii noi pe telefon. Pe pc inca nu am apucat sa joc un meci. " nume trage de tricoul oponentului si comite un fault" asta-i comentariul ce mi-a distrus meciul.. 3 faze din astea 3 accidentari importante.. Am primit doar lovitura libera de pe parti nerezolvand nimic.. Orium, mi-au placut noile comentarii exceptand comentariul asta.

  6. #6
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    La final de meci am patit de 2 ori sa scrie: 'no more timeleft end of 1st half' inca e in beta presupun.

  7. #7
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Au aparut comentarii noi pe telefon. Pe pc inca nu am apucat sa joc un meci. " nume trage de tricoul oponentului si comite un fault" asta-i comentariul ce mi-a distrus meciul.. 3 faze din astea 3 accidentari importante.. Am primit doar lovitura libera de pe parti nerezolvand nimic.. Orium, mi-au placut noile comentarii exceptand comentariul asta.
    Eu joc de 4 sap.numai dupa tel. Sunt cateva comentarii care ma dispera si pe mine da r asta e )