Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Jul 2014
    Bruxelles, Belgium
    325
    Victorie 5-0 in campionat.. Am schimbat mijlocasul dar si asta a luat 6, Boaten accidentat pentru 2 zile, insa am folosit 5 echipamente ca maine sa fie disponibil.

2. #112
    Jul 2014
    325
    Victorie astazi in liga campionilor cu 10-0. Prima repriza a fost doar 1-0 cu sistem de joc 4-1-3-2 insa in a 2-a repriza am schimbat pe 4-2-2 ofensiv, flancuri si pase lungi, reusind sa macarcam 9 goluri. Din nefericire am pierdut 2 jucatori, Worawut Kataang ce nu v-a putea juca 2 zile, neavand tratamente nu-l voi putea reface maine pana la meciul din cupa unde am pierdut acasa cu 1-0 si meciul din campionat cu locul 2. Iar mijlocasul Fejzo Selmani si el v-a lipsi tot ca si Kataang 2 zile ratand si cele 2 meciuri importante de maine. In campionat avem meci la ora 14:13 insa din nefericire nu voi putea fi la meci.

Vazand ca doar eu mai trec pe aici m-am gandit sa incetez cu posturile multiple.

Update

Victorie in campionat cu 2-1, golul victoriei a fost marcat in minuntul 89. Aproape toti jucatorii au luat nota 7 cu exceptia atacantului Santiago Goncalves bagat in locul lui Kataang, a luat nota 8 fiind si omul meciului. Cand ma gandesc la meciurile de maine, ma cam ia cu tremurat.. Abia am castigat 2-1 impotriva unei echipe de calitate 14 iar maine am meciuri grele..
    Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 09-05-2014 at 12:43 PM. Reason: Update

3. #113
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Jun 2013
    782
    Victorie in campionat 3-1 cu o echipa destul de slaba , maine am meci greu cu ocupantul locului 2 , aparent ar trebui sa-l bat dar vom vedea maine ...
    Am achizitionat un nou atacant azi 18 ani calitate 89 , am vandut atacantul de pana acum 30 ani calitate 84 debea dupa ce l-am dat spre vanzare am realizat ca am facut o greseala ... 10 meciuri in campionat 10 goluri , de 3 ori omu meciului si 6 pase de gol ... chiar daca era de 4 stele si batran era un jucator important ... acum sper ca noul venit sa faca treba buna ...

In CL am terminat pe locul 2 la egalitate de puncte cu locu 1 dar un golaverag mult mai mic fata de el , acum speram la un adversar mai usor ceea cei cam greu de realizat avand in vedere ca am adversari cu lvl mai mare ca mine.

4. #114
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Aug 2014
    Timisoara
    77
    Victorie ieri in cupa 6-0 (teoretic as avea 99,9% sanse sa merg mai departe in cupa).

In CL, am terminat pe primul loc cu toate meciurile castigate.

In campionat, leader cu 4 puncte diferenta fata de locul 2. Astept maine sa vad echipele din CL si meciul din cupa

5. #115
    Rookie
    Jun 2014
    97
    pana akm toate bune.. mergem inainte pe toate competitiile
    Last edited by carbit; 09-06-2014 at 08:06 AM.

6. #116
    Jul 2014
    325
    Victorie cu 1-0 in deplasare la locul 2. Am pus deposedare usoara pentru a evita cartonasele sa-mi refac unu dintre accidentati insa Gurser a luat cartonasul galben inainte sa iasa. Portarul lor de 2 stele m-a disperat cu 6 parade. La ora 13:14 meci greu in cupa unde in tur am pierdut cu 1-0.

Update

In cupa am reusit sa castigam cu 3-1 si mergem mai departe cu scorul general 3-2. DMC-ul Gurser n-a jucat nimic asa ca in viitoarele meciuri v-a sta pe banca, Ioannou dc/dmc il v-a inlocui.
    Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 09-06-2014 at 11:28 AM.

7. #117
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Feb 2014
    Iasi
    706
    Din pacate eu am iesit din cupa ,dupa inca o infrangere cu 1-0. La fel,nu am asistat la meci !
    In campionat am revenit pe primul loc dupa ce am castigat azi in deplasare la locul 2 cu scorul de 2-1 !

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

8. #118
    Rookie
    Jun 2014
    97
    am castigat din nou in cupa cu 2-1, ceea ce ne duce in sferturi cu o echipa putin mai buna la stele decat adversara din optimi dar care scoate note mult mai proaste.. din estimarile mele este un drum destul de usor catre semifinale..
    Astazi am un meci relativ usor in CL.. unde sper sa bat la scor.