Page 13 of 25 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 243
Like Tree48Likes

Thread: Sezonul 57 - Sunteţi gata?

  1. #121
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am batut ieri locul 2 cu 4-0 si astfel iam luat locu , lideru a facut egal si m-am apropiat la 2 puncte de el , azi am meci usor si locu 3 a luat iar bataie si m-am indepartat cu 4 puncte de el

    In Cl am luat bataie acasa cu 1-0 , nu am urmarit meciul dar am vazut din statistici si ratinguri ca as avea sanse chiar daca are jucatori mai buni ca mine avand in vedere ca e mai mare ca mine la lvl ...

  2. #122
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    2 victorii din nou.. in CL si campionat

  3. #123
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Azi victorie in campionat cu 2-0 si ne mentinem pe primul loc !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  4. #124
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie neasteptate in Liga campionilor cu 3-1 acasa. Am deschis scorul prin dmc-ul Ioannou iar 7 minunte mai tarziu ml-ul meu se accidenteaza din senin cum mi se accidenteaza mie de obicei jucatorii si stau 2 minunte sa ma gandesc ce bag in locul lui, timp in care iau golul egalizator. Il bag pe mc-ul Selmani care reuseste golul de 2-1 iar Muller incheie meciul dintr-o lovitura libera de prin 80. \O/
    La ora 21:18 meci usor in campionat cu ocupanta ultimului loc. Locul 2 era sa se incurce cu locul 8.

  5. #125
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie neasteptate in Liga campionilor cu 3-1 acasa. Am deschis scorul prin dmc-ul Ioannou iar 7 minunte mai tarziu ml-ul meu se accidenteaza din senin cum mi se accidenteaza mie de obicei jucatorii si stau 2 minunte sa ma gandesc ce bag in locul lui, timp in care iau golul egalizator. Il bag pe mc-ul Selmani care reuseste golul de 2-1 iar Muller incheie meciul dintr-o lovitura libera de prin 80. \O/
    La ora 21:18 meci usor in campionat cu ocupanta ultimului loc. Locul 2 era sa se incurce cu locul 8.
    Bravo ! Bafta in continuare !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  6. #126
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Bravo ! Bafta in continuare !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
    Merci!

    Victorie cu 6-0 in campionat. Speram la mai multe goluri dar atata timp cat e o victorie, e ok.

  7. #127
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Merci!

    Victorie cu 6-0 in campionat. Speram la mai multe goluri dar atata timp cat e o victorie, e ok.
    Totusi sunt cateva goluri ! ) 6-0 nu e putin !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  8. #128
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    alex...chit ca as vrea sa te bat in amical.. nu am sanse.. macar le cresti moralul jucatorilor)

  9. #129
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    alex...chit ca as vrea sa te bat in amical.. nu am sanse.. macar le cresti moralul jucatorilor)
    ) fac si eu ce pot !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  10. #130
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie in campionat vs locul 9 cu 4-1. Am reusit sa nu iau cartonas asa ca am reusit sa recuperez ml-ul de 31 calitate pentru meciul de diseara, un meci greu in cupa impotriva unui adversar cu mult peste mine.

Page 13 of 25 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast