Page 15 of 25 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 243
Like Tree48Likes

Thread: Sezonul 57 - Sunteţi gata?

  1. #141
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    deci.. victorie in cupa cu 1-0 *dezamagit* .. Atac puternic, formatie 4-3 (ml/mc/mr)-1(amr)-2 am dominat meciul, 1 penalti ratat si portarul lui de 1 stea a reusit 5 parade .. (cine m-a pus sa-mi vand portarul de calitate 10? ) pacat, ca am luat in deplasare 3 goluri. Astazi m-am gandit sa ma uit in campionat, si ce vad .. locul 2 infrangere si 1 egal ceea ce ma face deja campion fiind cu 8 puncte peste locul 2 \O/ .. in cl nu o mai duc mult, urmatorul meci e cu un adversar de calitate 32..

  2. #142
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    vreau si eu o idee.. stiu ca nu asta e sectiunea.. dar sunt curios ce raspunsuri primesc..

    Ce formatie si ce ordine recomandati contra acestei formatii?
    Sezonul 57 - Sunteţi gata?-idee.jpg

  3. #143
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    vreau si eu o idee.. stiu ca nu asta e sectiunea.. dar sunt curios ce raspunsuri primesc..

    Ce formatie si ce ordine recomandati contra acestei formatii?
    Click image for larger version. 

Name:	idee.jpg 
Views:	25 
Size:	19.6 KB 
ID:	29260
    Formatia lui e cam defensiva...ai putea sa strapungi formatia cu un 4-4-2 simplu...
    Sfaturi:Ofensiv.pe ambele flancuri,pe tot terewnul,contraatac in forta,si restul cred ca te descurci...

  4. #144
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Formatia lui e cam defensiva...ai putea sa strapungi formatia cu un 4-4-2 simplu...
    Sfaturi:Ofensiv.pe ambele flancuri,pe tot terewnul,contraatac in forta,si restul cred ca te descurci...
    sincer.. eu ma gandeam la un 3-5-2 V-style pe flancuri

  5. #145
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    sincer.. eu ma gandeam la un 3-5-2 V-style pe flancuri
    Sa nu folosesti NEVER NEVER NEVER 3-3-2W-2 pierzi din start in fata echipei aleia frate,nu vezi ca joaca defensiv pustiu?
    sau joaca cum vrei si spune-ne cum s-a terminat meciul....

  6. #146
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    deci.. victorie in cupa cu 1-0 *dezamagit* .. Atac puternic, formatie 4-3 (ml/mc/mr)-1(amr)-2 am dominat meciul, 1 penalti ratat si portarul lui de 1 stea a reusit 5 parade .. (cine m-a pus sa-mi vand portarul de calitate 10? ) pacat, ca am luat in deplasare 3 goluri. Astazi m-am gandit sa ma uit in campionat, si ce vad .. locul 2 infrangere si 1 egal ceea ce ma face deja campion fiind cu 8 puncte peste locul 2 \O/ .. in cl nu o mai duc mult, urmatorul meci e cu un adversar de calitate 32..
    Si eu am pierdut ieri cu 2-1 in campionat,dar am ramas pe locul 1,dupa ce locul 2 facut egal !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  7. #147
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Victorie in campionat cu 2-1,care ne mentine in continuare pe primul loc !

  8. #148
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Ieri am castigat greu cu 2-1. Portarul m-a salvat de 2 ori, in minuntul 87 la o lovitura libera cand a respins in corner iar in 90 cand un adversar a scapat unu la unu cu portarul si a reusit sa prinda mingea. Astazi, am castigat fara probleme in campionat cu 7-0, am transferat un atacant de 19 ani calitate 32 iar pe la 3 urmeaza meciul in CL unde nu cred ca ma voi opri.

  9. #149
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie neasteptata in cl cu 2-1. Lewandowski, jucatorul transferat azi dimineata ne-a adus victoria. Daca scoatem un scor bun in deplasare mergem mai departe. \O/

  10. #150
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie neasteptata in cl cu 2-1. Lewandowski, jucatorul transferat azi dimineata ne-a adus victoria. Daca scoatem un scor bun in deplasare mergem mai departe. \O/
    Felicitari,se pare ca ai prins un transfer foarte bun !

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Page 15 of 25 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast