Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 74
Like Tree12Likes

Thread: Toate cele 16 realizările ascunse - lista completă.

  1. #31
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Eu nici daca ar fi ultima nu as da atat,desi o data am dat 42 de tokeni pe un jucator si tot nu la-m luat ! ))
    Mai dadeai 8 T si deblocai realizarea )

  2. #32
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Poate nu mai avea omul...

  3. #33
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Ce se intampla daca le deblochezi pe toate? Primesti ceva sau doar ca apar la realizari?

  4. #34
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Doar apari la realizari. Nici nu e important daca le ai sau nu, majoritate sunt ocupati sa se uite la echipa ta nu la realizari. Parerea mea.

  5. #35
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Eu unu ma uit la realizari cand adaug un prieten, sa vad ce level are la "fan"

  6. #36
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post


    Am incercat sa deblochez aceasta realizare facand amicale cu un prieten si vad ca nu merge realizata cu ajutorul amicalelor ... in meciuri oficiale ii foarte greu de realizat ... trebuie sa ai un prieten sau adversar cu tine in campionat 8 sezoane si sa-l bati mereu ...




    Poate ne zici tu cum se face daca zici ca ai descoperit 14 din 16 realizari , ceea ce nu prea cred
    eu is la level5 si am deja 13realizari,deci se poate.

  7. #37
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Nu ma intereseaza nici macar realizarile mele, cu atat mai putin ale prietenilor sau rivalilor din joc...

  8. #38
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Pina la ce nivel se poate ajunge la primele 7 realizari ? Sau pina unde ati ajuns voi ?
    Last edited by snakkke; 01-07-2015 at 10:50 AM.

  9. #39
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    Pina la ce nivel se poate ajunge la primele 7 realizari ? Sau pina unde ati ajuns voi ?
    Nu conteaza ce nivel ai , depinde de activitatea care o ai , de abilitati , de prieteni , de puterea echipei , poate chiar si de noroc.

  10. #40
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Eu cred ca nu se refera la minim 15 victorii consecutive contra unei echipe , cred ca trebuie sa castigi 15 meciuri oficiale consecutiv ...
    Tu cum ai facut acea realizare ? prin amicaluri sau ai facut-o fara sa stii prin simplul fapt ca ai avut 15 victorii consecutive in meciuri oficiale ?
    Aceasta realizare se obtine atunci cand bati un oponent care a avut minim 15 victorii consecutive.

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast