2. #112
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Aug 2014
    91
    sa rezolvat campionatul...3-1 cu locul 2 si 4-0 cu locul 3...urcand la 9 puncte din 9 disponibile...in ultima etapa avem cu locul 4 dar e ca si castigat campionatul...sunt in finala cl si joc cu aceiasi echipa ca in sezonul trecut pe care am invins-o cu 5-0...dar sezonul asta are echipa mai buna de cat a mea...sa speram ca avem bafta si nu le vine pe chelie la jucatori sa ia note de 5 si 6 chiar in ultimul meci)

3. #113
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Dec 2013
    Romania
    783
    Aseara am fost eliminati din Champions league in semi-finala, ne multumim si cu locul 3, astazi am castigat cupa dupa ce am trait periculos pana in minutul 111, mai asteptam si campionatul.

4. #114
    Newbie La Ma's Avatar
    Sep 2014
    Craiova
    43
    Azi mi-am asigurat locul 2 in Campionat, tragem tare pentru locul 1 ( 1 punct diferenta - adversarul are meciuri mai grele )
    La 13.34 - finala Cupei. Un oponent destul de puternic - sper sa ii facem fata.

5. #115
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Jul 2014
    Bruxelles, Belgium
    325
    Victorie grea cu 2-1 in campionat. Se pare ca locul 1 se va decide in ultima etapa cand avem cu locul 2, diferenta dintre noi e de 1 punct iar maine vom avea amandoi meciuri usoare.

Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk

6. #116
    Sep 2014
    Craiova
    43
    Din pacate nu am reusit sa depasim adversarul din Finala Cupei.

325
    Nu a fost un meci chiar asa usor, cat pe ce sa ma incurc. Victorie cu 1-0 gol in 79. Am pierdut amc-ul si maine joc 4-4-2 in meciul ce v-a decide campioana. Daca ma puteti ajuta cu ceva sfaturi la 4-4-2, va rog s-o faceti. Multumesc!

91
    finala CL castigata cu emotii, cu 8 goluri...condusi cu 2-0 pana in minutul 36.....campionatul e castigat..avem 7 puncte din 6 posibile...asa ca sezonul asta iar luam doar dubla.