Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Vom vedea ce va fi , partea prosta e ca nu voi putea urmari meciul , poate voi avea noroc ...

2. #32
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Noroc incredibil in campionat , chiar daca am avut posesie 60% adversaru ma dominat la capitolu suturi spre poarta si pe spatiu portii , cornere si lovituri libere , am avut 3 parade si golul victoriei a fost dat de o rezerva in minutu 90' , a intrat pe teren in minutu 77' si chiar daca are 4 stele si l-am pus pe post de AML ( el fiind DML si ML ) mia salvat 3 puncte cu acest adversar de pe locu 11 si ma mentinut lider in campionat la 4 puncte distanta
    Sper ca nu sa consumat tot norocul , inca mai am de disputat si alte meciuri grele

325
    Am mancat bataie de la prafii campionatului cu 2-0 ( toti castoga cu peste 7-0 iar eu mananc bataie) insa ma aflu pe al 2-lea loc. In cupa am mers mai departe iar Cl sunt pe 2, locul 1 m-a batut 3-0 lejer. Mi s-a ars sursa la pc si marti iau banii iar internet pe mobil nu am avut + alte probleme, o saptamana nasoala. Astazi am castigat 7-0 in campionat, curand am meci in cupa sau cl, nu stiu exact dar anunt mai tarZiu )..

12,976
    9-0 si 8-0 astazi, merge prea bine echipa.... maine 2 meciuri super grele!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

5. #35
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Posts
    325
    Victorie in cupa cu 3-1. Am inceput cu aparare puternica si am incasat un gol, am mutat atac puternic si muller a marcat 3 goluri. 1 gol dupa o faza proprie, 2-1 dupa ce boateng a scoa un penalti si 3-1 dupa o lovitura libera bine batuta.

6. #36
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Posts
    325
    Infrangere 2-0 in Cl. Voi termina grupa pe locul 2.

325
    Infrangere 2-1 impotriva locului 9. M-au dominat clar, prima repriza 7-1 suturi pentru echipa adversa scor 1-1..

9. #39
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Posts
    325
    1-1 cu locul 6. Am impresia ca nici pe locul 4 nu voi incheia. Am primit un junior amc de 29. Strang 12 tokene si voi schimba tactica.. Lewandowski m-a salvat cu gol in minuntul 83.

Edit: E pe locul 12, i-am incurcat cu altii.......

Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 09-30-2014 at 03:41 PM.