Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: problema prieteni joc

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    3

    problema prieteni joc

    Nu imi vad prietenii de pe facebook cand joaca sau cand joc eu nu pot sa ma sustina si invers. Va multumesc daca poate sa ma ajute cineva.

  2. #2
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Inseamna ca nu sunteti pe acelasi server.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    3
    cum pt sa mut server-ul sau o solutie

  4. #4
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Nu cred ca este vreo solutie. Dar sa raspunda un mod, el stie mai bine.

  5. #5
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Nu sunteti pe acelasi server...Si nu cred ca este posibil sa te muti pe serverul prietenului/lor respectivi...Am incercat eu si nu merge...Intreaba un moderator mai experimentat si intreaba-i pe dansii despre situatie.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    3
    [QUOTE=Bursuc Ioan;297538]Nu imi vad prietenii de pe facebook cand joaca sau cand joc eu nu pot sa ma sustina si invers. Va multumesc daca poate sa ma ajute cineva. Am facut si sotiei o echipa si la ea merge vede meciurile prietenilor comuni care joaca top eleven si ei pot vedea cand joaca ea , unde este problema ?

  7. #7
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    [QUOTE=Bursuc Ioan;297575]
    Quote Originally Posted by Bursuc Ioan View Post
    Nu imi vad prietenii de pe facebook cand joaca sau cand joc eu nu pot sa ma sustina si invers. Va multumesc daca poate sa ma ajute cineva. Am facut si sotiei o echipa si la ea merge vede meciurile prietenilor comuni care joaca top eleven si ei pot vedea cand joaca ea , unde este problema ?
    Sunteti pe servere diferite,pentru a vedea meciurile prietenilor tai,trebuie sa-ti faci alt cont,iar unul dintre ei(daca sunt toti pe acelasi server),sa-ti dea invitatie(sa joci TOP),iar voi veti fi pe acelasi server...Asta e unica solutie banuiesc...

  8. #8
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Am patit si eu chestia asta cu un prieten, din pacate nu te poti muta pe acelasi server cu el, singura solutie e cea care ti-a spus-o SuperDunk

  9. #9
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    O sa deschid un topic pentru aceste intrebari comune, sper sa gasiti acolo raspunsurile voastre la aceste intrebari!

    Cum au zis si baietii mai sus, nu sunteti pe acelasi server si din pacate momentan nu se poate face nimic.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    12
    Daca sunt cu cateva niveluri peste tine, nu ii mai afiseaza când joaca ci doar la prieteni

Page 1 of 2 12 LastLast