Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: O intrebare!!

  1. #11
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    SuperDunk are dreptate, singura cale e cea pe care ti-o spune el.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Da, prima data am citit doar un post, si anume al 2...Greseala mea...Multumesc inca o data pentru lamurire!

    Ciudat, am bagat dupa alt fb...bagat baietii la prieteni, ei zic ca mi-au trimis cerere, dar eu nu am primit nimic....
    Last edited by ciupi; 11-07-2014 at 07:56 PM.

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Eu am facut cerere la Nordeus (mail la support.nordeus.com) sa ma dea in liga cu un prieten,si in urmatorul sezon m-a dat cu el in liga,tot asa ma dadea cu boti si ma dispera ca era campionatul neinteresant,primele 3 sezoane am terminat cu 25v si un egal sau 26 de victorii.
    Dai mail la suport poate te rezolva daca sunteti pe acelasi server.

  4. #14
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Eu am facut cerere la Nordeus (mail la support.nordeus.com) sa ma dea in liga cu un prieten,si in urmatorul sezon m-a dat cu el in liga,tot asa ma dadea cu boti si ma dispera ca era campionatul neinteresant,primele 3 sezoane am terminat cu 25v si un egal sau 26 de victorii.
    Dai mail la suport poate te rezolva daca sunteti pe acelasi server.
    Daca nu-i vede in lista de la meciurile prietenilor,nu are cum sa fie pe acelasi server...Poate la tine,voi erati pe acelasi server,si te dadea automat cu prietenul tau la nivel 2...

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    10
    Salut!
    Am si eu cateva intrebari si o sa scriu tot aici.
    Sunt la niveul 5 joc doar cu ce castig nu am investit bani sa cumpar token-uri si nu am de gand sa o fac dar unele lucruri sunt cam aiurea. Primesc de la Academia mea de fotbal 2 jucatori unule de 2* iar altul de 4*. Pe cel de 2* i-au in lot iar pe cel de 4* imi cere 21 de token-uri sa pot face asta. Mi se pare o prostie asta iar eu mai mult de 14 tokenu-ri nu am avut niciodata.
    O alta problema ar fi ca de ceva vreme nu mai vad meciurile live si nu pot face nicio interventie. Imi apare ca meciul va incepe in curand si dureaza ore asa si apoi imi arata ca meciul s-a jucat.
    PS: Nu ma loghez cu facebook daca are vreo legatura.

  6. #16
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Adrian_Eu View Post
    Salut!
    Am si eu cateva intrebari si o sa scriu tot aici.
    Sunt la niveul 5 joc doar cu ce castig nu am investit bani sa cumpar token-uri si nu am de gand sa o fac dar unele lucruri sunt cam aiurea. Primesc de la Academia mea de fotbal 2 jucatori unule de 2* iar altul de 4*. Pe cel de 2* i-au in lot iar pe cel de 4* imi cere 21 de token-uri sa pot face asta. Mi se pare o prostie asta iar eu mai mult de 14 tokenu-ri nu am avut niciodata.
    O alta problema ar fi ca de ceva vreme nu mai vad meciurile live si nu pot face nicio interventie. Imi apare ca meciul va incepe in curand si dureaza ore asa si apoi imi arata ca meciul s-a jucat.
    PS: Nu ma loghez cu facebook daca are vreo legatura.
    1.cel de 4 stele se merita,doar daca investesti in el multe pachete verzi
    2.nu vezi meciurile,deoarece este posibil sa ai alt fus orar pe pc...
    3.facebook sau topeleven.com,e cam acelasi lucru cu mici modificari de reclame...

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    10
    Merci!
    1. Ma enerveaza ca desi e produsul academiei mele eu trebuie sa platesc 21 de tokeni ca sa-I fac contract cu mine si sa-l folosesc.
    2. Pana acum nu s-a mai intamplat asa este de cateva saptamani asa.
    3. Nu am cont de facebook, joc de pe telefon

  8. #18
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Adrian_Eu View Post
    Merci!
    1. Ma enerveaza ca desi e produsul academiei mele eu trebuie sa platesc 21 de tokeni ca sa-I fac contract cu mine si sa-l folosesc.
    2. Pana acum nu s-a mai intamplat asa este de cateva saptamani asa.
    3. Nu am cont de facebook, joc de pe telefon
    Cu optiunea lasa-ma sa joc,nu?Mai bine joaca de pe pc,mai multi manageri,mai multa competitie,mai interesant,optiuni mai multe etc..

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    10
    Da. Cu obtiunea asta joc. Am facut ulterior cont pe facebook dar ma da de la primul nivel.

  10. #20
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Adrian_Eu View Post
    Da. Cu obtiunea asta joc. Am facut ulterior cont pe facebook dar ma da de la primul nivel.
    Asta e...si uite asa incepe o noua aventura...Poate esti mai experimentat datorita optiunii aleia...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast