Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37

Thread: O intrebare!!

  1. #21
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    ciupi . Salut extragerile cu echipele care o sa joace in viitorul campionat sunt facute automate.Asa se intampla de fiecare data .Doar daca esti norocos poti juca cu toti prieteni tai si ei sa fie la acelasi lvl .Bafta

  2. #22
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    ciupi . Salut extragerile cu echipele care o sa joace in viitorul campionat sunt facute automate.Asa se intampla de fiecare data .Doar daca esti norocos poti juca cu toti prieteni tai si ei sa fie la acelasi lvl .Bafta
    Nu trebuie sa fie neaparat pe acelasi server,pentru a juca impreuna cu prietenii sai???

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Pana la urma am reusit, am facut fb si mi-a trimis un prieten cerere..Acum am o alta intrebare care intra la "smecherii"...Cum pot sa imi transfer jucatorii de pe un cont pe celalalt( am bagat bani si am jucatori buni, nu imi permit sa al las asa pur si simplu)...Ma gandeam sa ma joc pe amandoua pana fac lvl 4 si sa fac negociere( dar am inteles ca pot doar anumiti jucatori)....Sa ai cumpar prin licitatie( sa ai pun si sa licitez eu), dar risc sa ai pierd asa+ bani cheltuiti care intra in primul cont si nu am ce face cu ei....Ceva idei? Multumesc

  4. #24
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by ciupi View Post
    Pana la urma am reusit, am facut fb si mi-a trimis un prieten cerere..Acum am o alta intrebare care intra la "smecherii"...Cum pot sa imi transfer jucatorii de pe un cont pe celalalt( am bagat bani si am jucatori buni, nu imi permit sa al las asa pur si simplu)...Ma gandeam sa ma joc pe amandoua pana fac lvl 4 si sa fac negociere( dar am inteles ca pot doar anumiti jucatori)....Sa ai cumpar prin licitatie( sa ai pun si sa licitez eu), dar risc sa ai pierd asa+ bani cheltuiti care intra in primul cont si nu am ce face cu ei....Ceva idei? Multumesc
    Ce level este contul cu jucatorii buni???Si ce calitate au??
    Si stai putin,contul acela nereusit este pe alt server,nu????

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Lvl 1 amandoua conturi, pe cel "vechi" am 2 de 6 stele, 5 de 5 stele si de 4 stele cativa
    Da contul vechi cu jucatori buni e pe un server....cel nou e pe sv cu prietenii...dar la licitatii vad pe ambele conturi jucatorii licitati..as putea sa fac prin licitatie
    Last edited by ciupi; 11-09-2014 at 07:53 PM.

  6. #26
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by ciupi View Post
    Lvl 1 amandoua conturi, pe cel "vechi" am 2 de 6 stele, 5 de 5 stele si de 4 stele cativa
    Uita-te la meciuri,sa vezi daca sunt pe acelasi server...

  7. #27
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Daca sunt pe servere diferite,nu ii poti transfera uitlizand optiunea transferuri si nici negocieri(de la level 4)

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Am facut acum o proba, am pus un jucator la licitatie, si nu l-am vazut cu contu celalalt.....Nasol, nici o sansa? idee ceva?? sa vorbesc cu suportu? Nimic....Multumesc!

  9. #29
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by ciupi View Post
    Am facut acum o proba, am pus un jucator la licitatie, si nu l-am vazut cu contu celalalt.....Nasol, nici o sansa? idee ceva?? sa vorbesc cu suportu? Nimic....Multumesc!
    Cate stele avea jucatorul???Daca avea 6 stele normal ca nu-l puteai vedea...

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    9
    Erau de 3 stele jucatorii...am pus 2...
    Last edited by ciupi; 11-09-2014 at 08:36 PM.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast