Results 1 to 1 of 1
Like Tree5Likes
  • 5 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: T11 - Q & A (Întrebări şi Răspunsuri)

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    T11 - Q & A (Întrebări şi Răspunsuri)

    Un topic menit să vă ofere un răspuns rapid la întrebările voastre.

    De ce nu băgaţi echipa FC Steaua în joc?
    -Noi ne-am dori să avem toate echipele din lume în joc dar din păcate nu este aşa de simplu, fără un acord între noi şi clubul respectiv nu putem folosi imaginea lor, de acea în joc nu se regăsesc multe echipe populare gen: Juventus, Chelsea, Manchester United, etc.

    De ce jucătorii mei au pierdut 1 stea?
    -Stelele sunt doar repere vizuale pentru aţi face o idee mai rapidă despre calitatea jucătorului şi pentru a reprezenta calitatea nivelului la care joci. Cu fiecare nivel promovat jucatorul pierde o stea dar calitatea jucătorului rămâne neschimbată.

    De ce nu pot adauga un jucător pe lista de negocieri?
    -Jucătorul apare automat pe lista de negocieri când este la o unitate (1 punct de abilitate) de o stea nouă.

    Am câştigat (transferat) un jucător dar nu l-am primit, de ce?
    -Sunt cazuri în care jucătorul nu apare in echipă imediat după ce transferul a fost finalizat dar de regulă un simplu refresh (reîncărcare a paginii) rezolvă acest lucru.

    Când se actualizează lista jucătorilor de la impresar?
    -Jocul generează automat o listă în prima zi a sezonul, dupaia lista se actualizează în următoarele zile: 3, 4, 9, 13, 17, 21, 25 şi 28.

    Care este cea mai bună formaţie?
    -Nu există cea mai bună formaţie, cel mai important lucru este calitatea şi evoluţia jucătorilor.





    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 01-28-2015 at 09:43 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook