Results 1 to 8 of 8

Thread: Pentru toti de la nivelul 13,14 si 15. am nevoie de bani. vand jucatori ff ieftin.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7

    Pentru toti de la nivelul 13,14 si 15. am nevoie de bani. vand jucatori ff ieftin.

    Salutare, am intrat intr-o criza nebuna, am datorie 38 milioane in doua zile daca nu achit banii imi vor vinde cel mai bun jucator, luna trecuta eu am bagat 30 euro bani reali in joc, nu as vrea sa imi ia jocul ce jucator vrea. va rog foarte mult care vreti sa ma ajutati, sa imi lasati msj aici si neaparat sa aveti un loc liber la prieteni, va trimit cere si vand apr orice jucator. cerintele sunt 13,14,15 altfel nu puteti cumpara jucatori de la mine. va rog mult. raman dator. vand jucatorii foarte ieftin.

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Sunt nivel 15, ce jucatori ai? Pune un screen ceva.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7
    sall, trimite-mi cere pe fb si automat vei vedea ce jucatori am si ce te-ar putea interesa. ms https://www.facebook.com/icraciun3

  4. #4
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    sunt nivel 13, ceva juători cu abilități ai?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    din cate stiu eu daca nu sunteti pe acelasi server nu puteti vinde/cumpara jucatori de la unu la altu

  6. #6
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Ionut Craciun M View Post
    Salutare, am intrat intr-o criza nebuna, am datorie 38 milioane in doua zile daca nu achit banii imi vor vinde cel mai bun jucator, luna trecuta eu am bagat 30 euro bani reali in joc, nu as vrea sa imi ia jocul ce jucator vrea. va rog foarte mult care vreti sa ma ajutati, sa imi lasati msj aici si neaparat sa aveti un loc liber la prieteni, va trimit cere si vand apr orice jucator. cerintele sunt 13,14,15 altfel nu puteti cumpara jucatori de la mine. va rog mult. raman dator. vand jucatorii foarte ieftin.
    Cat de redus mintal trebuie sa fi sa investesti bani intr-un joc virtual? Amice apucate si vinde jucatori Nu mai baga bani in joc ca nu merita!!! Inainte sa faci un lucru gandestete de 10 ori daca merita ma refer si la transferuri si la licitatii si la investitii (bani reali) scuzama ca iti zic dar Nu meriti sa fi Manager ca duci la ruina echipa,clubul ... si pun pariu ca nici in campionat nu o duci prea bine cu tot cu jucatori tai super-mega buni cum ii lauzi . Sfat: incearca sa echilibrezi situatia sa pui in balanta unde ai gresit si ce trebuie remediat casa poti sa ajungi la mal cumva.

  7. #7
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Daca cumperi ca nebunu si nu te gandesti la buget asa se intampla...

  8. #8
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Fa un screen la lotul tau. Daca ai jucatori de 3 respectiv 5 stele poti sa ii vinzi. Poate te ajut. Da add aici https://m.facebook.com/akaelite.ionutz?ref=bookmark