Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast
Results 201 to 210 of 226
Like Tree9Likes

Thread: Sezonul 61 - Sunteţi gata?

  1. #201
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    Dupa 3-0 acasa ma pregateam de finala....dar iata ce s-a intamplat in retur, mai exact dupa minutul 74



    Interesant ca in campionat am 4 goluri primite in 24 de etape. Asta e... Exista si o parte buna : ca am deblocat realizarea cu pisica neagra
    wow .. asta da ghinion ..sa intamplat asa de repede ca nu mai aveai ce face .. nici sa schimbi tactica nimic

  2. #202
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Aha...trebuie sa fie un amanunt care sa iti scada din potential...e imposibil sa ai rezultate asa proaste din senin
    Oricum asta nu explica nimic ... ala care ma batut cu 3-2 in tur cu un singur atacant i-am dat 8-0 , acum cu 2 debea 2 ... si dintre toti jucatorii mei fundasii mi se par cei mai buni , ala de ieri avea jucator de o stea in defensiva si debea a primit un gol si eu am luat 2 ... oricum nu mai conteaza , important e sa ma mentin pe locu 3
    Azi victorie 4-0 cu locu 7 si ma mentin la 2 puncte de locu 4 , maine am meci greu cu locu 5 si am nevoie macar de minim un egal , in ultima etapa am meci cu actualul loc 9 , ar trebui sa castig tinand cont de diferenta de calitate , pozitie si tactica

  3. #203
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    învis cu 1-0 de locul 3 , jucătorii mei nu ai mai dat un gol de 2 etape... trebuie să schimb toată echipa în sezonul următor

  4. #204
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Ce aiurea

  5. #205
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    Dupa 3-0 acasa ma pregateam de finala....dar iata ce s-a intamplat in retur, mai exact dupa minutul 74



    Interesant ca in campionat am 4 goluri primite in 24 de etape. Asta e... Exista si o parte buna : ca am deblocat realizarea cu pisica neagra
    Ce urat ... te vezi in minutu 70 cu 3 goluri avans la general si 4 goluri necesare pentru eliminare si vezi ca pune tunurile pe tine ... nasol

  6. #206
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Am facut egal azi..iar cel de p locul doi vine tare din spate..e la 2 puncte

  7. #207
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Am facut egal azi..iar cel de p locul doi vine tare din spate..e la 2 puncte
    Ar fi culmea sa pierzi locul 1 in campionat in ultimele 2 etape
    Cristi Huzum likes this.

  8. #208
    Newbie La Ma's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Craiova
    Posts
    43
    Dupa un meci relativ usor suntem castigatori ai Ligii Campionilor, al doilea an la rand.

    Sezonul 61 - Sunteţi gata?-lc.jpg

  9. #209
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by La Ma View Post
    Dupa un meci relativ usor suntem castigatori ai Ligii Campionilor, al doilea an la rand.

    Click image for larger version. 

Name:	lc.jpg 
Views:	17 
Size:	48.5 KB 
ID:	35432
    bravo

  10. #210
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by La Ma View Post
    Dupa un meci relativ usor suntem castigatori ai Ligii Campionilor, al doilea an la rand.

    Click image for larger version. 

Name:	lc.jpg 
Views:	17 
Size:	48.5 KB 
ID:	35432
    Felicitari

    Victorie azi 3-1 contra celui de pe 5 , am avut noroc ca 2 jucatori importanti de a lui au avut cartonas rosu ...
    Nu mai am cum sa pierd locu 3 , locu 4 a fost invins si sezonu asta pe 3 voi termina

Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast