Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
Like Tree10Likes

Thread: Intrebare

  1. #11
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Daca tot bagi bani in joc...mai bine baga in jucatori nu in embleme
    Bogdan Astefanei likes this.

  2. #12
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Akaelite Ionutz View Post
    In locul tau nu as baga mai mult de 250 t , deoarece daca vrei sa arate bine clubul merita si nu merita
    Daca merge sa trimit de mai multe ori cu 250 T bagati as face un sacrificiu , nu tin neaparat la aspectu clubului dar am deja un tricou , poate am sanse sa fac un schimb tricou oficial pentru tricou oficial ( am unu in plus ) si mi-ar mai trebui doar emblema ...


    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Eu in locul lui nu as baga bani in joc, cu atat mai putin in embleme si tricouri. Daca tot baga bani cel putin sa-i bage in jucatori, nu in tricouri care nu ajuta cu nimic in competitii.
    Stiu ca nu ma ajuta in comtetitii dar echipamentu care il vreu eu ii de foarte mult timp in magazinu clubului si probabil nu mai are mult timp contract cu TopEleven si poate va disparea la fel ca echipamentu Barcelonei
    Am mai bagat vre-o 60$ in joc pe la inceput da nu din " buzunar " , asta ar fi prima data ... si de 24 sezoane de cand joc echipamentu asta ii prin primele 3 care l-am vrut si daca tot am un tricou si as putea sa-l obtin si pe al doilea cu sau fara schimb , de ce nu ...
    Da oricum daca merge sa trimit de mai multe ori voi baga daca nu , nu ... macar stiu ca am deblocat faza asta si cu timpu voi putea trimite si altele

    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Daca tot bagi bani in joc...mai bine baga in jucatori nu in embleme
    Am mai bagat bani in jucatori prin primele 5 sezoane si nui mare diferenta ca oricum iti vor veni adversari pe masura ta , trebuie sa ai o strategie si eu nu cunosc nici una.
    Decat sa am regrete ca am bagat bani in jucatori si nu am castigat nimic fata de ce castigam inainte de a baga bani mai bine iau emblema si stiu ca raman cu ea.

    Pana la urma stie cineva raspunsu sigur
    Last edited by Bogdan Astefanei; 01-05-2015 at 01:49 PM.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    38
    iti dau eu o emblema pe tricou, cu ce echipa e tricoul?
    Bogdan Astefanei likes this.

  4. #14
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Poate dispare...Presupun ca te gandesti la REAL,LIVERPOOL,MILAN sau ARSENAL,deoarece acestea sunt cele mai vechi...nu se stie niciodata ce se va intampla...
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Faci ce vrei dar eu ti-am dat un sfat
    Last edited by Cristi Huzum; 01-06-2015 at 12:51 PM.
    Bogdan Astefanei likes this.

  6. #16
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by gabriel.comanici.7 View Post
    iti dau eu o emblema pe tricou, cu ce echipa e tricoul?
    Nu am nevoie de emblema sau tricouri premium , tocmai ce am sters din depozit cam 20 elemente vechi care nu le mai foloseam si nici sa le trimit nu mergea ...
    Si oricum tricou care as vrea sa-l dau la schimb costa 95 sau 99 tokeni e de la Borussia Dortmund am 3 tricouri si cea mai scumpa emblema premium ii 45 tokeni ... ce afacere as face )

    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Poate dispare...Presupun ca te gandesti la REAL,LIVERPOOL,MILAN sau ARSENAL,deoarece acestea sunt cele mai vechi...nu se stie niciodata ce se va intampla...
    Real Madrid as vrea si poate am noroc sa gasesc tricou ala albastru , dar ma gandesc la o problema care ma face sa-mi iau gandu de la treaba asta cu schimbu ... mie sa nu-mi iau teapa , eu sa trimit tricou' si de primit sa nu primesc nimic ...

  7. #17
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Real Madrid as vrea si poate am noroc sa gasesc tricou ala albastru , dar ma gandesc la o problema care ma face sa-mi iau gandu de la treaba asta cu schimbu ... mie sa nu-mi iau teapa , eu sa trimit tricou' si de primit sa nu primesc nimic ...
    Tot ce e posibil, dar depinde si cu cine faci schimb.

  8. #18
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Vad ca nu stie nimeni raspunsu , nu mai conteaza , poate voi incerca peste o luna 2 si atunci voi afla raspunsu
    Se poate inchide acest topic.

  9. #19
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Daca bagi 250 de tokeni poti trimite orice articol oficial indiferent de valoarea sa.
    Chiar daca dupa ai numai tokeni din contractele tv,tot poti cumpara si trimite dupa !

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Pot sa trimit echipament si daca sunt pe app de android ca eu nu am găsit nicăieri aici cum sa trimit

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast