Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: Ce transferuri ati reusit?

  1. #11
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    sezonul asta.. adica al-3 lea am luat 5-6 jucatori cu 1T majoritatea au fost liberi de contract. . singura achizitie notabila pe care am dat 1T este un DC-DR tanar 23 ani de 5 stele
    Interesant. Eu nu am mai incercat pana acum sa cumpar jucatori cu 1 singur token pentru ca am considerat ca nu am nici macar 1% sanse sa castig licitatia.

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Eu in prima sapt a sezonului in fiecare zi cumparam cate un jucator....am schimbat toata echipa inclusiv rezervele...si asta s-a vazut...am valoarea echipei de 99.9 si la 100 e de recunoscut

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Eu in prima sapt a sezonului in fiecare zi cumparam cate un jucator....am schimbat toata echipa inclusiv rezervele...si asta s-a vazut...am valoarea echipei de 99.9 si la 100 e de recunoscut
    Dar eu am inteles ca daca schimbi intreaga echipa intr-un timp scurt nu ai rezultate bune la inceput pana se acomodeaza jucatorii.

  4. #14
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Eu am rezultate...din cupa am iesit rpd ce-i drept...dar in rest o mers binisor

  5. #15
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Eu am rezultate...din cupa am iesit rpd ce-i drept...dar in rest o mers binisor
    In cupa e cel mai greu pentru ca picam cu adversari mai puternici. Si eu am iesit..

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Primul meci in care a jucat portarul cumparat astazi si evident prima nota: 7(sapte) eu zic ca este ok

    Ce transferuri ati reusit?-nota-portar.jpg

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    bun asa .. primul meci a luat 7 ..este bun

    eu am dat mai mult un sfert din venituri pe portarul asta .. il consider o investitie nereusita . nu prea scoate mingi.. il folosesc ca rezerva sau in meciurile mai usoare

    Ce transferuri ati reusit?-paraipan.jpg

  8. #18
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Hmm, da, portarul tau are note foarte slabe..

  9. #19
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    In meciul numarul doi, noul portar a fost prezent pe teren si a bifat a doua nota si anume: 7(sapte).

  10. #20
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    bun asa .. primul meci a luat 7 ..este bun

    eu am dat mai mult un sfert din venituri pe portarul asta .. il consider o investitie nereusita . nu prea scoate mingi.. il folosesc ca rezerva sau in meciurile mai usoare

    Click image for larger version. 

Name:	paraipan.JPG 
Views:	22 
Size:	54.6 KB 
ID:	35147
    Vinde-l

    Ceea ce ma surprinde este ca am tot lotul de 5 respectiv 6 stele si abia ma chiniu in campionat , in primele 15 meciuri am ramas pe locul 11, dupa ce am vandut pe cei mai buni au inceput sa apara punctele.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast