Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
Like Tree5Likes

Thread: Concurs premiu oficial #1

  1. #11
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Cand a schimbat cuvantu '' Oficial " nu sa referit ca nu ai voie sa oferi un premiu oficial , a zis asa " Din pacate/fericire doar administratorii forumului pot organiza concursuri oficiale " asta inseamna ca concursurile oficiale sunt organizate de oficialii forumului administrator , moderatori ...

    Edit : De unde vei trimite aceste premii , din contu tau sau dintr-un cont secundar ?
    Ceea ce as vrea eu sa stiu este cati tokeni ai bagat in joc ca sa poti sa trimiti aceste premii , te intreb fiindca si eu as vrea sa bag niste tokeni intr-un cont secundar pentru o emblema si un tricou oficial dar nu stiu sigur daca pot sa trimit o emblema de 199 T + un tricou de 95 T cu 250 T bagati

    Scuze pentru oftopic ...
    Last edited by Bogdan Astefanei; 01-12-2015 at 01:19 PM.

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    102
    Particip

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by akaelite ionutz View Post
    vreau sa va ofer un tricou oficial arsenal ( doar primul tricou inaine de update ).

    -cerinte:
    1.minim 50 posturi pe forum
    2.fara posturi aiurea
    3.ca sa intrati in concurs trebuie sa lasati un reply cu "particip".

    Acest concurs se va termina pe data de 14.01.2014.



    - in ultimul timp nu prea mai am timp si sper sa fiti intelegatori ca nu am postat screenu.
    Particip

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Akaelite Ionutz View Post
    Multumesc de participare pt acest topic! Pe inteles nu am dreptul?Sau daca spui ca nu pot , pot face ceva asemanator adica schimb...
    Inafara de acest topic voi mai face inca unu cu premiul: home kit FC BARCELONAinaine de update. Exceptie nu poate sa faca ?


    EDIT: Am adaugat inca o zi la data finalizarii,noua data este 15.01.2015
    Ai voie sa organizezi, nu te opreste nimeni doar ca nu ai voie sa folosesti termenul "concurs oficial" deoarece un concurs oficial poate fi organizat doar de cei care au creat jocul, mai exact NORDEUS (Top11).
    Akaelite Ionutz likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Ai voie sa organizezi, nu te opreste nimeni doar ca nu ai voie sa folosesti termenul "concurs oficial" deoarece un concurs oficial poate fi organizat doar de cei care au creat jocul, mai exact NORDEUS (Top11).
    Aha.. am inteles acum


    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Cand a schimbat cuvantu '' Oficial " nu sa referit ca nu ai voie sa oferi un premiu oficial , a zis asa " Din pacate/fericire doar administratorii forumului pot organiza concursuri oficiale " asta inseamna ca concursurile oficiale sunt organizate de oficialii forumului administrator , moderatori ...

    Edit : De unde vei trimite aceste premii , din contu tau sau dintr-un cont secundar ?
    Ceea ce as vrea eu sa stiu este cati tokeni ai bagat in joc ca sa poti sa trimiti aceste premii , te intreb fiindca si eu as vrea sa bag niste tokeni intr-un cont secundar pentru o emblema si un tricou oficial dar nu stiu sigur daca pot sa trimit o emblema de 199 T + un tricou de 95 T cu 250 T bagati

    Scuze pentru oftopic ...
    poti baga doar daca vrei
    Bogdan Astefanei likes this.

  6. #16
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Cand a schimbat cuvantu '' Oficial " nu sa referit ca nu ai voie sa oferi un premiu oficial , a zis asa " Din pacate/fericire doar administratorii forumului pot organiza concursuri oficiale " asta inseamna ca concursurile oficiale sunt organizate de oficialii forumului administrator , moderatori ...

    Edit : De unde vei trimite aceste premii , din contu tau sau dintr-un cont secundar ?
    Ceea ce as vrea eu sa stiu este cati tokeni ai bagat in joc ca sa poti sa trimiti aceste premii , te intreb fiindca si eu as vrea sa bag niste tokeni intr-un cont secundar pentru o emblema si un tricou oficial dar nu stiu sigur daca pot sa trimit o emblema de 199 T + un tricou de 95 T cu 250 T bagati

    Scuze pentru oftopic ...
    Nu conteaza cati tokeni bagi, conteaza doar sa donezi.
    Bogdan Astefanei likes this.

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Particip

  8. #18
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    particip

  9. #19
    Apprentice marc31's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Iași, România
    Posts
    249
    Particip.
    FCN Iași
    ---------
    Season 1 - 3 rounds
    Season 2 - 2nd on Level 1
    Season 3 - Level 2 League Winner, Champions League Winner, Cup finalist

    Pepp Crawford - best player of my team.

  10. #20
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Castigatorul este: Stratila Alexandru
    Felicitari !
    Astept id tau de facebook, daca te-am iti trimit premiul si te as ruga sa faci un print ca sa vad daca ti s-a trimis.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast