View Poll Results: Vă place noul design şi noile opţiuni în Top Eleven 2015?

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Da, îmi place

    16 47.06%
  • Nu, nu-mi place

    10 29.41%
  • Are nevoie de mai multe îmbunătăţiri

    8 23.53%
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 52
Like Tree8Likes

Thread: Top Eleven 2015

  1. #41
    Rookie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    98
    Probleme descoperite pana acum din noua versiune:

    - NU imi da notificari ca meciul incepe in 15 minute cand doreste el (o zi da, 3 nu, etc)
    - NU mai imi da notificari la jucatorii care i-am bagat la favorit inainte sa expire licitatia (inainte o facea)
    - NU mai pot sa vad echipele adverse din campionatul meu (am incercat sa dau pe un adversar si nu imi arata fereastra aceea pop-up in care puteai vedea ce finante are adversarul, locuri stadion, stelele echipei, etc)
    - NU pot sa dau puncte la abilitate speciala
    - NU gasesc puncte de acordat dupa un meci jucat (ma trezesc dupa meci cu 0 puncte de acordat)
    - Dupa ce intru pe telefon si apoi intru pe PC gasesc intensitatea antrenamentului dezordonata
    - Echipele care nu isi seteaza schimbarile automate a jucatorilor in caz de accidentare tot au loc inlocuirile (nu spun ca e o problema, dar cu ce ne mai avantajeaza pe noi, cei care folosim toate aceste functii <auto-subs>, fata de cei care nu sunt atenti la aceasta facilitate?)
    - NU mai pot schimba la "Echipa" sa-mi arate jucatorii dupa: Contract details, Stats, Transfers, Selection View, etc...


    Pentru mine aceste aspecte sunt importante. Daca nu se face ceva in privinta lor, nu cred ca mai continui. Probabil doar dupa PC, dar cum acolo intru rar, cred ca ..... FINITO! (vorba reclamei )

  2. #42
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Dan-George View Post
    Probleme descoperite pana acum din noua versiune:

    - NU imi da notificari ca meciul incepe in 15 minute cand doreste el (o zi da, 3 nu, etc)
    - NU mai imi da notificari la jucatorii care i-am bagat la favorit inainte sa expire licitatia (inainte o facea)
    - NU mai pot sa vad echipele adverse din campionatul meu (am incercat sa dau pe un adversar si nu imi arata fereastra aceea pop-up in care puteai vedea ce finante are adversarul, locuri stadion, stelele echipei, etc)
    - NU pot sa dau puncte la abilitate speciala
    - NU gasesc puncte de acordat dupa un meci jucat (ma trezesc dupa meci cu 0 puncte de acordat)
    - Dupa ce intru pe telefon si apoi intru pe PC gasesc intensitatea antrenamentului dezordonata
    - Echipele care nu isi seteaza schimbarile automate a jucatorilor in caz de accidentare tot au loc inlocuirile (nu spun ca e o problema, dar cu ce ne mai avantajeaza pe noi, cei care folosim toate aceste functii <auto-subs>, fata de cei care nu sunt atenti la aceasta facilitate?)
    - NU mai pot schimba la "Echipa" sa-mi arate jucatorii dupa: Contract details, Stats, Transfers, Selection View, etc...


    Pentru mine aceste aspecte sunt importante. Daca nu se face ceva in privinta lor, nu cred ca mai continui. Probabil doar dupa PC, dar cum acolo intru rar, cred ca ..... FINITO! (vorba reclamei )
    - NU imi da notificari ca meciul incepe in 15 minute cand doreste el (o zi da, 3 nu, etc)
    - NU mai imi da notificari la jucatorii care i-am bagat la favorit inainte sa expire licitatia (inainte o facea).
    La mine pe tableta funcționează. Am primit notificare la 15 Min si drept când începe, iar la transferuri am primit notificare înainte cu 90de secunde. Ma anunțase ca mai sunt 90de sec. La licitație.

  3. #43
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    daca ati fost logat poe telefon iar apoi v-ati logat pe pc nu o sa mai primiti notificari pe telefon...eu primesc notificari ca inainte dar ma asigur k ultima data am fost logat pe telefon

  4. #44
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    3
    Faptul ca nu pot sa vad cat de obosit e un jucator ma enerveaza cel mai mult.

  5. #45
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Cu update-ul din 6 februarie numai merge sa intru in joc asa ca folosesc vechea aplicatie

    E mai simpla si merge mai bine

  6. #46
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    Cu update-ul din 6 februarie numai merge sa intru in joc asa ca folosesc vechea aplicatie

    E mai simpla si merge mai bine
    de unde ai luat vechea aplicatie? pentru telefon m ar interesa ? nici mie nu mi place asta 2015

  7. #47
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1
    Ba de ce cand vreau sa intru in joc cand sa inceapa muzica imi iese.Va rog ajutati-ma
    Florin Pop likes this.

  8. #48
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Andrei Avram View Post
    Ba de ce cand vreau sa intru in joc cand sa inceapa muzica imi iese.Va rog ajutati-ma
    Ori ai telefon slab ori ai virusi, ar trebui sa dai un factory reset la telefon. Gasesti pe google tutorial

  9. #49
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Nu are nmk de aface cu el.
    Asa imi face si mie decand cu ultimu update,deaia folosesc versiunea veche.Merge mult mai bine





  10. #50
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    Nu are nmk de aface cu el.
    Asa imi face si mie decand cu ultimu update,deaia folosesc versiunea veche.Merge mult mai bine
    Eu nu am nici o treaba, instalat pe un Samsung Galaxy SIV iar un prieten pe Alview V1 .. e vina telefonului sau softului, nicidecum al jocului!

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast