1. #191
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Jun 2013
    782
    Egal si azi cu locu 7/8 , tot 2-2 si spre deosebire de meciu de ieri meritam victoria , l-am dominat din doate punctele de vedere dar debea am reusit sa iau un punct in minutu 90'.

Felicitari
    si noi am obtinut o victoriee cu 3 : 0 si la general 5 : 0 si ne calificam inn finala hehe in cupa
    Last edited by Florin Pop; 03-03-2015 at 07:09 PM.

5. #195
    Nov 2014
    Neamț
    1,005
    2-2 cu liderul , am făcut 2 transferuri pentru returu de mâine din semifinala din CL

782
    Infrangere neasteptata cu locu 10 la primu meci care nu l-am urmarit sezonu asta in campionat ... in tur iam dat 1-5 si acum cand aveam cea mai mare nevoie de victorie ma batut cu 0-2 si daca locu 2 castiga meciu de azi va trece pe primu loc , m-am mentinut pe primu loc jumate de sezon si acum la sfarsit pierd cu dinastea de la coada clasamentului ... in ultimele 3 etape am castigat doar 2 puncte si sunt obligat sa castig cele 3 meciuri ramase si in ultima etapa am meci cu locu 2 ... dezamagire totala in ultimele 2 meciuri jucate

8. #198
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Feb 2015
    Braila
    327
    Ati mai pomenit asa ceva?

In semifinala CL am luat bataie in tur cu 4-0 deplasare de la unu clar mai bun ca mine.
    In retul am zis sa trag la o victorie de moral ca nu ma asteptam sa ma mai calific. In prima repriza au fost baietii mei pe el,3-0 la pauza insa in repriza a 2,a luat el rosu insa am tot ratat si nu am reusit sa-l bag si pe al 4-lea (

In campionat am ocupat loc 1 de la prima etapa si am ramas asa pana la final,n-are cine sa ma ajunga,2 infrangeri si un egal,restul victorii

Jucatori n-am reusit sa cumpar decat 1,cu cei 30 de tokeni stransi...e bataie mare pe cei de 5 stele si nici nu stiu cand as putea licita ca sa prind ceva ....