Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
Like Tree1Likes

Thread: eficienta in meciuri

  1. #11
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Lukas Andreas View Post
    inca o intrebare.de ce atunci cand iti pui jucatorii sa faca antrenamente nu mai evolueaza la aptitudini?In ultimul timp cand ii antrenez la aptitudini arata 0,dar mere.Cresc la aptitudini doar daca joaca meciuri
    Poate ai setat antrenamentele pe minim, vezi la antrenamente ca ai 3 nivele de greutate, daca e la minim nu primesc nimic si daca verifici o sa vezi ca nici conditie nu pierd.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    pierd conditie la oricare din antrenamentele alese.insa nu imi da nici un punct pt aptitudini la antrenament.cand am fost la inceput se daudeau puncte la patitudini cand faceai antrenamente cu ei,nu la toti dar dadea,acum nimic

  3. #13
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    Cam aia e solutia sau sa astepti pana-si revin...
    Am avut atacant care acum 2 sezoane, aproape toate loviturile libere erau gol, daca nu erau cel putin pe poarta. Avea 70 de meciuri si 70 de goluri, acum dupa 2 sezoane abia la 10 lovituri mai trece una de zid, cateodata jocul asta face ce vrea el.

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    e un joc penibil nu se poate sa ai echipa mai buna decat adversarul cu mult si sa iei mereu 4-5 goluri .e de cacat

Page 2 of 2 FirstFirst 12