Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
Like Tree2Likes

Thread: Renuntati la acestjoc facut special pentru indonezieni! Este pierdere de timp !

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    1

    Renuntati la acestjoc facut special pentru indonezieni! Este pierdere de timp !

    exista foarte multe dovezi ca acest joc este special facut pentru indonezieni
    jucatorii echipelor nu sunt portughezi spanioli.... cei mai valorosi sunt INDONEZIENI
    USERII DIN INDONEZIA SUNT AJUTATI MEREU DE SERVER SA CASTIGE,INDIFERENT DE ARANJAREA ECHIPEI DIN TEREN SAU DE VALOAREA LOTULUI!
    IN TIMPUL LICITATIEI CAND SE INTRA IN RUNDA DECISIVA APAR UTILIZATORI INDONEZIENI CARE NU AU PARTICIPAT LA PRIMA RUNDA,DE CE CA SA CHELTUI TOKENS SI SA TE FACA SA CUMPERI TOKENS!

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Sincer nu stiu de unde ai scos astea, ai vreo dovada?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    3
    Nu cred asa ceva eu joc de 6 sezoane si sant multumit de randamentul echipei indiferent daca in campionat am intalnit orice nationalitate
    Pana acum na fost necesar sa cumpar tokeni ,si eu intru in ultima secunda cand transfer jucatori
    Daca gandesti jocu esti cumpatat la transferuri si nu te dai mai mult la cei cu abilitati faci echipa destul de puternica
    Eu am echipa la nivel 6 din 15 jucatori 5 stele(47-49,media valorilor) 1 de 6 stele si 6 de 4 stele cu calificativ de app 5 stele
    plus ca sezonu acesta am crescut bugetu considerabil cu jucatori liberi de contract peste 20 mil
    Nu am cumparat pana acum nici un token mam incadrat in ce da jocu plus tokeni free de pe topjoy
    Conteaza mult si asezarea in teren care fiecare trebui sa le invete in functie de asezarea adversarilor pe parcursul a mai multe sezoane care e mai eficientra contra diferitelor formatii asezate de adversari

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    9
    Sunt mici indonezienii si cred ca baga bani sa se ridice. Oricum,eu trec acum la 27 si nu pot sa zic ca mi-au facut probleme,cu tokeni nu faci altceva decat sa-ti cumperi jucatori cat mai buni. Eu joc doar cu ce primesc de la ei si sunt an de an printre primii. Sezonul asta termin pe 2 (asta daca nu cumva pierde liderul-un indonezian cu jucatori de 7 stele- in ultima etapa). M-a batut la el acasa si am facut egal la mine....

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Crowley Smith View Post
    Sunt mici indonezienii si cred ca baga bani sa se ridice. Oricum,eu trec acum la 27 si nu pot sa zic ca mi-au facut probleme,cu tokeni nu faci altceva decat sa-ti cumperi jucatori cat mai buni. Eu joc doar cu ce primesc de la ei si sunt an de an printre primii. Sezonul asta termin pe 2 (asta daca nu cumva pierde liderul-un indonezian cu jucatori de 7 stele- in ultima etapa). M-a batut la el acasa si am facut egal la mine....
    Vezi la tine e vorba de alta mentalitate, multi daca nu castiga locul 1 incep sa injure. Sincer nici eu n-am avut probleme cu ei pana acum.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    A facut propagandă degeaba si fara dovezi clare,nici eu nu am nici un fel de probleme cu tokeni sau de alt gen

  7. #7
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by top11IsIndonesian**** View Post
    exista foarte multe dovezi ca acest joc este special facut pentru indonezieni
    jucatorii echipelor nu sunt portughezi spanioli.... cei mai valorosi sunt INDONEZIENI
    USERII DIN INDONEZIA SUNT AJUTATI MEREU DE SERVER SA CASTIGE,INDIFERENT DE ARANJAREA ECHIPEI DIN TEREN SAU DE VALOAREA LOTULUI!
    IN TIMPUL LICITATIEI CAND SE INTRA IN RUNDA DECISIVA APAR UTILIZATORI INDONEZIENI CARE NU AU PARTICIPAT LA PRIMA RUNDA,DE CE CA SA CHELTUI TOKENS SI SA TE FACA SA CUMPERI TOKENS!
    Asta este o aberatie,jocul este facut pentru a fi jucat de toata lumea nu doar de indonezieni Daca nu iti place jocul nu il joci daca te simti amenintat de indonezieni !
    In al doilea rand nu te obliga nimeni sa cumperi jetoane si sa bagi bani,asta e alegerea ta daca vrei sa investesti !

  8. #8
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Va rog sa inchideti acest thread ca nu isi are rostu si nu a venit subsemnatul cu dovezi concludente. Asa pot si eu sa zic ca x si y a facut nus ce. Mai scrie si cu litere mari...

  9. #9
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Cata frustrare, e un joc omule, relaxeaza-te.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    1
    Este un joc ordinar!!!!!!! Am cheltuit o gramada de tokeni pe jucatori de 5 stele am jucatori pentru a forma doua echipe.In campionat 10 echipe din indonezia restul alte nationalitati. Cum va explicati ca pana mai ieri eram pe primul loc si azi am inceput sa pierd meci dupa meci ciudat tot in fata indonezienilor cu echipe sub jumatate din valoarea echipei mele si nu asa la 1-0,2-0,de la 4-0,5-0 in sus.
    EXEMPLU :in liga campionilor am fost pana azi pe primul loc in faza grupelor culmea 1 echipa romania 3 echipe indonezia am castigat aproape toate meciurile am facut un singur egal mai aveam azi un singur meci. cel de pe locul doi a urcat pe primul loc cu un meci mai mult ca mine chiar daca eu pierdeam meciul cu un scor de 2-0,3-0 tot ma calificam mai departe CULMEA AMPIERDUT MECIUL CU 6-0 IN FATA UNEI ECHIPE LA JUMATATE DIN VALOAREA ECHIPEI MELE. Intradevar este un joc IN FOTBAL nu castigi tot timpul dar nu asa asta nu este joc este un JEG. Ai echipa de 5 STELE SI TE BAT LA RAD CEI DIN COADA CLASAMENTULUI. HAI SA FIM SERIOSI.

Page 1 of 3 123 LastLast