Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 114
Like Tree88Likes

Thread: Sezonul 68 - Sunteti gata?

  1. #31
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie in campionat tot cu 3-1 si sunt tot la 2 puncte de locurile 2 si 3 , maine am meci usor si dupaia urmeaza 3 meciuri goarte grele , 2 cu locurile 2 si 3 si unu cu cel de pe 4 care ma eliminat din cl acum 2 sezoane
    In cupa m-am calificat fara probleme si runda asta , sa vad ce o fi runda urmatoare
    snakkke likes this.

  2. #32
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Vitorie in cupa cu 7-1 si in campionat cu 3-0, raman pe primul loc in campionat, iar in cupa mergem in etapa urmatoare.
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #33
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie 4-1 in campionat, sunt la 2 puncte de lider pe care il intalnesc maine
    Bogdan Astefanei likes this.

  4. #34
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Infrangere cu 2-1 in campionat si de pe primul loc cadem pe 4, asteptam meciul din UCL.
    Bogdan Astefanei and snakkke like this.

  5. #35
    Newbie
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    4
    Sunt level 28 si am ceva trofee castigate, sunt microbist, joc si alte managere de fotbal si am ceva cunostinte despre o asezare avantajoasa si o tactica buna in functie de adversar, dar nu reusesc sa-mi explic cum functioneaza motorul acestui joc. Va prezint doua rezultate consecutive, ambele in deplasare: Victoria a fost in CL, iar egalul in campionat. Am folosit aceeasi asezare, aceeasi tactica si la inceputul fiecarui meci am avut aproximativ aceeasi conditie fizica si moral la jucatori. Poate reusiti sa ma lamuriti cum, in conditiile astea, castig un meci cu un adversar mai bun decat mine in CL si fac egal in campionat cu un adversar foarte mic. Va multumesc!Sezonul 68 - Sunteti gata?-d.jpgSezonul 68 - Sunteti gata?-v.jpg

  6. #36
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Jocul este facut in asa fel incat sa para cat mai real.Mai mult de atat nu-ti pot zice





  7. #37
    Newbie
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    4
    In momentul in care bagi si bani in jocul asta si diferenta dintre echipa ta si adversarul tau este atat de mare, te astepti totusi la un rezultat pozitiv...fara emotii. Eu aveam 3 victorii la rand si el infrangeri pe linie...sa fim seriosi. In realitate cand o echipa mare are nevoie de victorie neaparat in fata uneia mici, ia ghici, o obtine....altfel ai vedea in Champions league in fazele finale echipe precum FC Flora, Ludogorets sau Dinamo Bucuresti in locul Bayern-ului, Realului sau Barcelonei. Un random atat de "random" numai la jocul asta l-am intalnit si astfel de rezultate ma fac sa il parasesc asa cum au facut si cum se gandesc sa faca multi prieteni de-ai mei care au aceeasi problema. Deci observatia ta, fara suparare, este total eronata.

  8. #38
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Doua victorii azi 0-4 , acelasi scor in campionat si CL , de maine urmeaza greul in campionat.
    Zaharia Cristian likes this.

  9. #39
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Soso FX View Post
    In momentul in care bagi si bani in jocul asta si diferenta dintre echipa ta si adversarul tau este atat de mare, te astepti totusi la un rezultat pozitiv...fara emotii. Eu aveam 3 victorii la rand si el infrangeri pe linie...sa fim seriosi. In realitate cand o echipa mare are nevoie de victorie neaparat in fata uneia mici, ia ghici, o obtine....altfel ai vedea in Champions league in fazele finale echipe precum FC Flora, Ludogorets sau Dinamo Bucuresti in locul Bayern-ului, Realului sau Barcelonei. Un random atat de "random" numai la jocul asta l-am intalnit si astfel de rezultate ma fac sa il parasesc asa cum au facut si cum se gandesc sa faca multi prieteni de-ai mei care au aceeasi problema. Deci observatia ta, fara suparare, este total eronata.
    Nu conteaza neaparat ca tu esti cu mult superior adversarului, conteaza in mod principal notele care ti le ia, sa ne aducem aminte si ca CFR Cluj a batut pe Manchester United fiind o diferenta uriasa, am patit si eu sa am rezultate din astea, dar asta e, mergem inainte

    Trimis de pe al meu A5_Quad folosind Tapatalk

  10. #40
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie cu 1-0 in UCL, 5/5 in grupa

    Trimis de pe al meu A5_Quad folosind Tapatalk
    Bogdan Astefanei likes this.

Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast