Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
Like Tree1Likes

Thread: NOU - Asistent Manager

  1. #11
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Quote Originally Posted by Ciprian Loloiu View Post
    Eram in ultimele zile ale unui sezon, si nu atribuisem inca punctele unui jucator care, daca le-ar fi avut, ar fi castigat o alta stea (automat intra in alta categorie si se adresa spre vanzare altor manageri. Oricum faptul ca nu l-am putut vinde cu calitate de 89 (adica mult mai usor de vandut) si am fost nevoit sa il vand cu 90 (limita inferioara a pragului de 5 stele) mi-a creat ceva probleme, intarziindu-mi cu mult vanzarea lui si poate si pretul...
    Din contra daca ai mai mare lumea se uita mai repede + ca iei mai multi bani pe el

  2. #12
    Newbie Drutu Alex's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    19
    E foarte eficientă această nouă îmbunătățire,la mai multe 😊

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Corect ... si pe mine ma enerveaza aceeasi chestie ...

    Quote Originally Posted by Ciprian Loloiu View Post
    E bun, chiar daca nu nu tot timpul da sfaturi care sa conduca spre victorie . Cu toate astea, cel mai deranjant la versiunea Android mi se pare faptul ca iti atribuie automat punctele de abilitate. Si am sa dau un exemplu concret. Eram in ultimele zile ale unui sezon, si nu atribuisem inca punctele unui jucator care, daca le-ar fi avut, ar fi castigat o alta stea (automat intra in alta categorie si se adresa spre vanzare altor manageri. Oricum faptul ca nu l-am putut vinde cu calitate de 89 (adica mult mai usor de vandut) si am fost nevoit sa il vand cu 90 (limita inferioara a pragului de 5 stele) mi-a creat ceva probleme, intarziindu-mi cu mult vanzarea lui si poate si pretul...
    Asta mi se pare ca e cel mai important de imbunatatit la versiunea Android si faptul ca nu poti trimite multumiri spectatorilor tai, dupa meciuri.

  4. #14
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Pentru mine asistent manager e de 2 lei, nu prea imi da sfaturi bune.

  5. #15
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Pentru mine asistent manager e de 2 lei, nu prea imi da sfaturi bune.
    Asa si la mine , da niste sfaturi gen mai sunt 15 min am 1-0 si zice sa ma bag in aparare..adica ceva de genul ce stiam si eu...dar de cate ori mi-a zis sa atac puternic am luat bataie ))

  6. #16
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Buna dragi manageri,

    Multumita unei noi actualizari lansata astazi pe dispozitivele iOS si Android, aveti acum un asistent! In functie de cum se desfasoara meciul, diferite sugestii despre tactica o sa fie disponible pentru consultare. Pentru a le vedea, click pe patratul rosu si verde de langa "oponent".

    Va rugam sa nu uitati sa va actualizati versiunea de joc.

    Speram ca acest update sa va ajute sa luati decizile corecte.



    Spuneti-ne ce credeti despre aceasta noua actualizare!
    AM ul mai mult te incurca decat sa te ajute;-)


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  7. #17
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Cu assistant manager, e 50/50 uneori daca urmezi sfaturile iese bine, alteori poti lua si gol exact dupa ce pui in practica sfatul, personal cred ca fiecare manager trebuie sa stie ce trebuie sa schimba cand sa schimbe

  8. #18
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Cu assistant manager, e 50/50 uneori daca urmezi sfaturile iese bine, alteori poti lua si gol exact dupa ce pui in practica sfatul, personal cred ca fiecare manager trebuie sa stie ce trebuie sa schimba cand sa schimbe
    Corect, mi s-a intamplat sa urmez sfaturile lui si sa intorc rezultatul, dar si sa pierd din vina lui.

  9. #19
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Sa inteleg ca aceasta optiune este doar pe telefon ? , pe varianta desktop nu am vazut-o. Prefer totusi sa pierd sau sa castig pe mina mea.

  10. #20
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    Sa inteleg ca aceasta optiune este doar pe telefon ? , pe varianta desktop nu am vazut-o. Prefer totusi sa pierd sau sa castig pe mina mea.
    Acum dupa noul ´´training update´´ aveti la dispozitie si asistentul manager pe varianta desktop + animatie live,sunete stadion,muzica de fundal ... ce s-o mai lungim, tot tacamul android ios s-a transferat pe browser.
    Totusi daca va supara o anumita chestie din cele enumerate mai sus puteti intra la setari si de acolo pac-pac on/off la tot ce va deranjeaza.

Page 2 of 2 FirstFirst 12