Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree1Likes

Thread: NOU - Asistent Manager

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    NOU - Asistent Manager

    Buna dragi manageri,

    Multumita unei noi actualizari lansata astazi pe dispozitivele iOS si Android, aveti acum un asistent! In functie de cum se desfasoara meciul, diferite sugestii despre tactica o sa fie disponible pentru consultare. Pentru a le vedea, click pe patratul rosu si verde de langa "oponent".

    Va rugam sa nu uitati sa va actualizati versiunea de joc.

    Speram ca acest update sa va ajute sa luati decizile corecte.



    Spuneti-ne ce credeti despre aceasta noua actualizare!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    il incarca prea mult....vom ajunge sa jucam noi cu echipa





  3. #3
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    il incarca prea mult....vom ajunge sa jucam noi cu echipa
    Glumesti , nu ?

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    il incarca prea mult....vom ajunge sa jucam noi cu echipa
    Nu inteleg ce vrei sa spui prin "vom ajunge noi sa jucam cu echipa" dar cam ai dreptate si eu cam am acelasi sentiment ca-l incarca destul de mult.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nu inteleg ce vrei sa spui prin "vom ajunge noi sa jucam cu echipa" dar cam ai dreptate si eu cam am acelasi sentiment ca-l incarca destul de mult.
    Adica sa controlam noi jucatorii,ca in FIFA





  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    Adica sa controlam noi jucatorii,ca in FIFA
    Probabil niciodata deoarece atunci calitatea chiar ar deveni aproape irelevanta.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    M-am gandit bine si am analizat toate probabilitatile si cred ca am descoperit una dintre ele. stiti ca la inceput de sezon la unii jucatori trebuiesc semnate contracte in timp de 7 zile , daca nu se duc la liberi de contract . Un user care nu intra in joc in astea 7 zile pierde acei jucatori . Deci o sa stau cu ochii pe licitatii in zilele 7-8 :>

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  8. #8
    Newbie Pariseu Gheorghe's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    19
    Da frumoasa chestie...Trebuie adus la jocul asta si alte chesti noi..La transferurii eu astept un alt sistem de licitati.
    When The Match Ends, The Memories Begin!

  9. #9
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    e super ok, chiar ma ajutat in ultimele meciuri sa intorc scorul

  10. #10
    Newbie Ciprian Loloiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Bucharest / Romania
    Posts
    12
    E bun, chiar daca nu nu tot timpul da sfaturi care sa conduca spre victorie . Cu toate astea, cel mai deranjant la versiunea Android mi se pare faptul ca iti atribuie automat punctele de abilitate. Si am sa dau un exemplu concret. Eram in ultimele zile ale unui sezon, si nu atribuisem inca punctele unui jucator care, daca le-ar fi avut, ar fi castigat o alta stea (automat intra in alta categorie si se adresa spre vanzare altor manageri. Oricum faptul ca nu l-am putut vinde cu calitate de 89 (adica mult mai usor de vandut) si am fost nevoit sa il vand cu 90 (limita inferioara a pragului de 5 stele) mi-a creat ceva probleme, intarziindu-mi cu mult vanzarea lui si poate si pretul...
    Asta mi se pare ca e cel mai important de imbunatatit la versiunea Android si faptul ca nu poti trimite multumiri spectatorilor tai, dupa meciuri.
    In fotbal totul este complicat de prezenta echipei adverse.

Page 1 of 2 12 LastLast