Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46

Thread: Sezonul 74 - Sunteti gata?

  1. #31

  2. #32
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    din pacate si sezonul asta ratez tripla.

    nu poti sa invingi "jocul"

    asta e, mai incerc si sezonul viitor si daca o sa persiste aceleasi "anomalii" o sa renunt la acest joc

  3. #33
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Eu inca am sanse la tripla.

  4. #34
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    din pacate, atat timp cat nu cotizezi cu bani reali, sansele sa poti realiza tripla sunt minime.

  5. #35
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    din pacate, atat timp cat nu cotizezi cu bani reali, sansele sa poti realiza tripla sunt minime.
    Din cupa oarecum pot sa spun ca am fost eliminat si din vina mea dar sunt foarte aproape sa iau CL si campionatul e ca si castigat.

    E si normal sa fie asa nu crezi? Desi am luat tripla de multe ori si fara sa investesc, cine a jucat cu tokeni poate sa-ti zica ca nu-i chiar asa, tokenii te ajuta in anumite competitii doar, dar iti fac si rau, atrag adversari mai puternici.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #36
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    3-1 in CL si 3-0 in campionat, nu-i rau
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #37
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Din cupa oarecum pot sa spun ca am fost eliminat si din vina mea dar sunt foarte aproape sa iau CL si campionatul e ca si castigat.

    E si normal sa fie asa nu crezi? Desi am luat tripla de multe ori si fara sa investesc, cine a jucat cu tokeni poate sa-ti zica ca nu-i chiar asa, tokenii te ajuta in anumite competitii doar, dar iti fac si rau, atrag adversari mai puternici.
    tripla se poate realiza fara investitii in timpul primelor nivele (sa zicem 1 - 5) - ce nivel aveai cand ai castigat tripla?
    daca sti sa joci, nu vei avea adversari dificili daca folosesti tokeni

    orice joc de acest tip nu iti permite sa fi no 1 fara investitii (sincer am crezut ca acest joc este o exceptie, dar m-am inselat)

  8. #38
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Crede-ma acest joc nu tine doar de investitii, tine mai mult de noroc, in functie de cum iti prinzi jucatorii, poti sa dai 69T pe un jucator de la impresar si sa iti ia 5-6-7 si poti sa dai 2T pe un jucator si sa iti ia numai 8-9-10 si sa marcheze la aproape orice meci. Tokenii te ajuta doar daca vrei sa iti iei un jucator de la impresar, dar poti sa iti faci echipa frumoasa si cu pachete verzi crescand jucatorii si formandu-le o abilitate.

  9. #39
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Crede-ma acest joc nu tine doar de investitii, tine mai mult de noroc, in functie de cum iti prinzi jucatorii, poti sa dai 69T pe un jucator de la impresar si sa iti ia 5-6-7 si poti sa dai 2T pe un jucator si sa iti ia numai 8-9-10 si sa marcheze la aproape orice meci. Tokenii te ajuta doar daca vrei sa iti iei un jucator de la impresar, dar poti sa iti faci echipa frumoasa si cu pachete verzi crescand jucatorii si formandu-le o abilitate.
    ai perfecta dreptate DAR odata ce investesti tokeni jocul este "mai amabil" cu tine si te ajuta:

    jocul se bazeaza foarte mult pe noroc dar daca investesti tokeni norocul e de partea ta, am avut perioade cand nu am investit si am patit de multe ori ca in timpul meciurilor jucatorii mei sa primeasca note mari si sa ma posesie si suturi la poarta (8-9 suturi pe poarta) dar portarul advers sa "prinda"zi mare si sa apere tot iar adversarul sa aiba 1 singur sut pe poarta si gol si victorie pentru el

    despre asta e vorba NU investesti norocul nu e de partea ta si apar multe astfel de 'accidente", daca investesti aceste accidente sunt mult mai rare

  10. #40
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    de-a cui parte a fost norocul aici?cata dreptate are florian..Sezonul 74 - Sunteti gata?-immagine.jpg

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast