Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 46 of 46

Thread: Sezonul 74 - Sunteti gata?

  1. #41
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    2-2 in CL cu un gol in ultima faza dar e bine ca m-am calificat cu 5-2 la general.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #42
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544

    Angry

    Quote Originally Posted by Fllo Cristea View Post
    de-a cui parte a fost norocul aici?cata dreptate are florian..Attachment 60441
    exact despre asta e vorba.

    am inteles ca jocul incearca sa fie cat mai real (zile mai proaste pentru jucatori) si este normal ca in timpul unui sezon sa existe si partide mai slabe cand jucatorii primesc note mici DAR problema mea este ca daca nu cotizezi cu tokeni aceste zile "proaste" sunt destul de des intalnite.

    am incercat sa imi fac o echipa competitiva fara a apela la cumpararea de tokeni si constat ca jocul a tinut cont de acest aspect si exact spre finalul sezonului m-am trezit cu 5 - 6 meciuri usoare (adversari mult mai slabi) pe care le-am pierdut datorita acestul noroc care nu a fost de partea mea

  3. #43
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Astazi am castigat cupa si am maine joc finala in ucl.

  4. #44
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    castigat cupa si eu, si la mine urmeaza finala UCL, problema la mine e campionatul unde sunt pe locul 2 (si nici o sansa sa pot recupera).
    Last edited by florian slaniceanu; 01-08-2016 at 12:03 PM.

  5. #45
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Din pacate am pierdut finala Ucl, insa ma multumesc cu campionatul si cupa. Multa bafta tuturor sezonul viitor.

  6. #46
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Bafta si tie si colegilor in sezonul urmator

    la mine a iesit: campionat locul 2 + cupa + finala de ucl

    incercam din nou sezonul urmator

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345