Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 99
Like Tree96Likes

Thread: Sezonul 76 - Sunteti gata?

  1. #11
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Eu am invins adversarul acasa 6-0 si la general m-am calificat cu 10-1.Cred ca voi trece si de urmatorul tur,deoarece echipa cu care voi juca are in primul 11 si jucatori de 4 stele(fata de mine care am numai 5).

  2. #12
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Sezonul trecut am reusit tripla, peste asteptari recunosc tinand cont de valoarea adversarului intalnit in finala CL, adversar pe care il voi intalni in acest sezon in campionat, chiar din prima etapa. Asadar sanse slabe de a emite pretentiii. In CL pare mai usor ca in sezoanele precedente iar in cupa va fi greu. M-am calificat in turul urmator cu 2 victorii 2-1 si 2-0. Echipa este cam aceeasi, am facut doar 2 transferuri.
    Multa bafta tuturor.
    Last edited by snakkke; 02-09-2016 at 03:17 PM.
    Valentin Nicolae likes this.

  3. #13
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie 1-0 in CL si egal 1-1 in campionat
    Valentin Nicolae likes this.

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Cel mai prost inceput de sezon, bataie sau mai bine zis, umilit cu 4-1 acasa in CL si 1-1 in campionat cu o echipa modesta.
    Valentin Nicolae likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie in cupa 6-0 si infrangere 0-1 in campionat
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #16
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    pentru mine e gata.

    ma opresc aici, au sticat jocul (noua versiune e un gunoi), banuiesc ca scopul lor este sa se joace doar pe aplicatii mobile.

    in acest moment jocul nu functioneaza decat pe windows10
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    10
    Incearca sa intri de pe fb in joc, nu de pe site. Merge
    Valentin Nicolae likes this.

  8. #18
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Cosmin Brot View Post
    Incearca sa intri de pe fb in joc, nu de pe site. Merge
    stiu, dar nu cred ca este corect.

    jocul a fost stricat si de aceea nu mai prezinta interes pentru mine
    Valentin Nicolae likes this.

  9. #19
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie 1-0 in CL si infrangere 0-1 in campionat. Ca de obiecei portarul advers scoate tot si al meu praf. Am reusit "performanta" sa fiu pe locul 14 dupa 3 etape )
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #20
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Cosmin Brot View Post
    Incearca sa intri de pe fb in joc, nu de pe site. Merge
    Incearca blah,blah,blah(ca e acelasi lucru si pe facebook)...a devenit de rahat turcesc jocul.Ce naiba le-a venit la programatori sa faca jocul asa.Dupa ce ca si melcul se deplaseaza mai repede fata de cum se incarca jocul,a devenit mega-ultra-super.Adica nu poti sa mai faci nimic pe el.Dupa ce joci meciul iti da un raport sau ceva de gen,la care te uiti ca muta la ceva(*),nu iti mai da nici macar puncte de abilitate,trebuie sa faci antrenamente ca altfel jucatori nu evolueaza(care te termina la conditia fizica mai ales dupa o zi in care ai jucat de exemplu 3 meciuri maxim).Deci in concluzie trebuie sa creezi in fiecare sezon un lot full (ca la echipele din realitate pfff),care sa aiba jucatori decalitate maxima astfel incat sa poti sa faci performanta,adica sa cumperi tokeni ca sa te bati cu alti prosti la licitatii ca sa iei un amarat de jucator.Sincer felicitari Nordeus si celorlalti jucatori care dupa prima postare deja ziceu pe pagina de aplicatie lucruri ca "Good update and the game is becoming better and better.. Kudos to the Nordeus"cu raspunsul official "Thank you"(desigur acestia probabil deja jucand varianta pe telefon sau tableta,obisnuindu-se).Totusi exista si jucatori destepti cu pareri:"Congrat idiots you killed the game i will delete the game"cu raspunsul oficial:"We did not kill the game. It's still alive. emoticon smile Are you annoyed with the PC update or the new training feature?"desigur la asta aparand alte raspunsuri ca "No it's not alive. Old version was unique".
    In fine,sunt o groaza de pareri in legatura cu uptate-ul asta(https://www.facebook.com/topeleven/p...&theater)..dar serios...eu joc de 2-3 ani jocul asta si nu imi convine ca tot ce am realizat eu si tot ce am investit in materie de timp,nervi,bucurie si momente in care ma trezeam de la 5:30-6:00 ca sa urmaresc meciuri,sa fie distrus in cateva ore de programatorii Nordeus.
    In acest moment nu stiu un motiv pentru care sa mai intru in joc,desi o sa o fac in scarba gen asa ca sa ma amagesc ca macar am level 28 si degeaba.
    Daca o sa se faca un sondaj in legatura cu decizia daca vrem ca vechia versiune sa revina o sa sustin vehement cu raspuns pozitiv,iar cine e cu mine sa ma sustina,poate infiintam o petitie sau ceva de genul asta,iar cine vrea actuala versiune sa se duca la scoala de antrenori ca asta e pana la urma un joc...nu ma intereseaza pe mine sa devin manager la FC Cioara Moarta din comuna Cioara Vie,ca daca ma duc la o echipa din liga a 5-a si folosesc ce zice Top Eleven in joc,aia raman ceva de genul : P-asta il doare capul sau a baut ceva?
    Acum..sincer m-am eliberat.Va rog sa faceti ceva in legatura cu update-ul.Multumesc pentru ca ati acordat timp discursului meu.
    TuninGGamer likes this.

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast