Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree1Likes

Thread: Top eleven

  1. #11
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    O idee foarte buna. Ar fi foarte interesant dar nu prea cred ca o sa se facă așa ceva curand

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    mai real jocul ,in ce lume traiesti copile asta e cat mai real joc .unde vezi tu sa se joace 2 meciuri pe zii
    unde vezi ca salariul jucat pe sezon e de 10.000.000 si tu platesti suma respectiva in fiecxare zi nu doar odata pe luna cat tine campionatul
    si al 2 meciuri pe zi nu iti da nici un bonus sa te poti reface rapid .
    e un joc in care sa se inbogateasca uni pe spinarea noastra

  3. #13
    Newbie Pdranca's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    mai real jocul ,in ce lume traiesti copile asta e cat mai real joc .unde vezi tu sa se joace 2 meciuri pe zii
    unde vezi ca salariul jucat pe sezon e de 10.000.000 si tu platesti suma respectiva in fiecxare zi nu doar odata pe luna cat tine campionatul
    si al 2 meciuri pe zi nu iti da nici un bonus sa te poti reface rapid .
    e un joc in care sa se inbogateasca uni pe spinarea noastra
    Și ce dacă joci doua meciuri în aceiași zi si eu joc 2 meciuri. Sunt in toate 3 competiții am 2 meciuri zilnic dar nu mă plâng de moralul echipei sau de condiția fizică cei drept nu prea am timp să îi antrenez decât când am niste meciuri mai ușoare, dar dacă vrei să joci si sa ai condiție fizică bună la jucători iate după realitate baga mai mult rezerve. La mine joaca la fel de mult si cei de la rezerve ca si titularii. Fac 7 schimbări de la un meci la altul.si așa îmi țin condiția fizică bună la jucători. Și în realitate se întâmplă la fel si la echipele mari în cupe joaca foarte mult cu rezervele.

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    mai real jocul ,in ce lume traiesti copile asta e cat mai real joc .unde vezi tu sa se joace 2 meciuri pe zii
    unde vezi ca salariul jucat pe sezon e de 10.000.000 si tu platesti suma respectiva in fiecxare zi nu doar odata pe luna cat tine campionatul
    si al 2 meciuri pe zi nu iti da nici un bonus sa te poti reface rapid .
    e un joc in care sa se inbogateasca uni pe spinarea noastra
    Probabil tu nu intelegi conceptul de joc. Fiecare joc are modul lui de a juca, iti place te joci, nu-ti place nu te joci.
    Da, toate jocurile sunt facute pentru profit, nu face nimeni un juc doar de dragul de a juca, Aici se invart o gramada de bani, daca chiar crezi ca-i asa simplu pe cat pare, te poti apuca sa-ti faci propriul joc perfect si o sa vedem cate persoane o sa-l joace.

    Nu ma intelege gresit, jocul are multe probleme si din punctul meu de vedere de jucator doar ca tu ai unele "suspiciuni" care intrec orice masura as putea zice. Nici nu stiu ce sa-ti scriu sa nu par nesimtit doar ca ce spui tu deja sunt aberatii.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    mai real jocul ,in ce lume traiesti copile asta e cat mai real joc .unde vezi tu sa se joace 2 meciuri pe zii
    unde vezi ca salariul jucat pe sezon e de 10.000.000 si tu platesti suma respectiva in fiecxare zi nu doar odata pe luna cat tine campionatul
    si al 2 meciuri pe zi nu iti da nici un bonus sa te poti reface rapid .
    e un joc in care sa se inbogateasca uni pe spinarea noastra
    Salut!In primul rand as dori sa mai treci pe la orele de romana.
    Chiar sunt de acord cu Pricop Catalin:nu ar trebui sa mai joci Top Eleven daca nu iti place.
    Intalnesc mereu jucatori care se plang din cauza meciurilor dese,iar parerea mea este ca acesta nu este singurul lucru care te determina sa spui ca jocul nu este destul de "real".Daca obisnuiesti sa joci si alte jocuri online vei observa ca majoritatea incearca sa obtina bani de la tine,lucru care este firesc pentru a intretine respectivul joc de la update-uri etc. pana la salariile celor din staff.
    Daca vrei sa joci ceva real te sfatuiesc sa iesi in aerul liber,deoarece pe calculator nu prea o sa gasesti ceva similar,nici macar in The Sims sau in caz ca te referi strict la jocuri de manageriat/fotbal,in FIFA si PES.
    Din partea mea poti sa te lasi de joc,deoarece acesta va continua sa aiba succes si daca nu bagi tu bani in el sau daca nu-l mai joci.La cate milioane de ultilizatori are,unul in minus este ca si inexistent.
    La revedere!
    Pdranca likes this.

Page 2 of 2 FirstFirst 12